Paveł
Paveł
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=IEv2-rxuOpo

GTA 5 PC Online Po Polsku [#963] KIJE Golfowe KTO WYGRA? /z Skie

Paveł
Paveł - 66 Wyświetleń
1
66 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 03:23:12

GTA 5 PC Online Po Polsku czyli seria w której bawimy się na wszelkie, możliwe sposoby. GTA 5 PC Online to naprawdę świetne miejsce do wspólnej zabawy ze znajomymi, o czym zresztą możecie sami się przekonać. ★DARMOWA Wysyłka i NOWE Wzory! Do odwołania, dla zamówień powyżej 50zł z kodem: pavel ►►KUBKI: http://kubki.gracz.net.pl ►►KOSZULKI: http://koszulki.gracz.net.pl ►►BLUZY: http://bluzy.gracz.net.pl Skie: http://bit.ly/2zeF0Ra ►Znajdziesz mnie również: Instagram - https://instagram.com/pavelyt/ Blog - http://www.gracz.net.pl Facebook - http://www.facebook.com/gracznetpl Grupa na Facebook - http://www.grupa.gracz.net.pl Snapchat - pavelel SKLEP - http://sklep.gracz.net.pl Twitter - http://www.twitter.com/gracznetpl Discord - https://discord.gg/xdvufvj

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Paveł

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 412,870 - 185,916,766 - 4,747 -
2019-04-05 Fri 413,206 +336 186,206,090 +289324 4,748 +1
2019-04-06 Sat 413,467 +261 186,450,159 +244069 4,750 +2
2019-04-07 Sun 413,714 +247 186,720,014 +269855 4,752 +2
2019-04-08 Mon 413,937 +223 186,932,032 +212018 4,753 +1
2019-04-09 Tue 414,265 +328 187,193,141 +261109 4,753 -
2019-04-10 Wed 414,534 +269 187,466,412 +273271 4,754 +1
2019-04-11 Thu 415,131 +597 187,903,266 +436854 4,756 +2
2019-04-12 Fri 415,506 +375 188,171,086 +267820 4,757 +1
2019-04-13 Sat 415,783 +277 188,446,779 +275693 4,758 +1
2019-04-14 Sun 416,080 +297 188,726,998 +280219 4,761 +3
2019-04-15 Mon 416,354 +274 188,962,391 +235393 4,761 -
2019-04-16 Tue 416,919 +565 189,425,179 +462788 4,763 +2
2019-04-17 Wed 417,217 +298 189,681,056 +255877 4,764 +1
2019-04-18 Thu 417,543 +326 189,990,423 +309367 4,767 +3
Podsumowanie ogółem +4673 +4073657 +20
Aktualizacja profilu za 2 godz. 4 min.