Zuzanna Borucka
Zuzanna Borucka
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=PJfE-iu2WlA

Następny film

NOWY, OGROMNY TATUAŻ ☄
Zuzanna Borucka
493 Wyświetleń

Zuzanna Borucka
Zuzanna Borucka - 375 Wyświetleń
0
375 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:51:40

Jak zawsze- ode mnie coś innego. Lubię zmiany i cieszę się, że mogę zaryzykować z taką formą filmu. Krótki, piękny i bardzo ważny dla mnie. Lubię pokazywać emocje kadrami. Mam nadzieję, że trochę się wyciszycie. :) ☁ obserwujcie Instagram ☄ http://instagram.com/zuzeklobuzek/ ☁ lajkujcie Fanpage ☄ http://bit.ly/2nz3VDF (tam zawsze nowe zdjęcia i newsy) ☁ koty: http://instagram.com/kotkalukrecjairyszard/ ☁ klikajcie ࿄ dzwoneczek ☁ koszulki: http://banshee.cupsell.pl ☁ blog: http://tutajwszyscyjestesmyszaleni.blogspot.com ☁ Snapchat: PrawdziwaZuzia music: - https://www.audionetwork.com : All My Love - Devine-King / Levine - http://www.epidemicsound.com/ : While You Can - Martin Hall ☔ kontakt/ zuziowesprawki@gmail.com kombajn222@o2.pl Zuzanna Borucka

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Zuzanna Borucka

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-09 Tue 1,122,627 - 212,592,865 - 282 -
2019-04-10 Wed 1,122,524 -103 212,615,991 +23126 282 -
2019-04-11 Thu 1,122,487 -37 212,629,366 +13375 282 -
2019-04-12 Fri 1,122,444 -43 212,646,829 +17463 282 -
2019-04-13 Sat 1,122,390 -54 212,662,102 +15273 282 -
2019-04-14 Sun 1,122,303 -87 212,675,465 +13363 282 -
2019-04-15 Mon 1,122,324 +21 212,703,192 +27727 282 -
2019-04-16 Tue 1,122,309 -15 212,718,524 +15332 282 -
2019-04-17 Wed 1,122,300 -9 212,738,630 +20106 282 -
2019-04-18 Thu 1,122,256 -44 212,758,074 +19444 282 -
2019-04-19 Fri 1,122,237 -19 212,773,996 +15922 282 -
2019-04-20 Sat 1,122,197 -40 212,786,801 +12805 282 -
2019-04-21 Sun 1,122,166 -31 212,799,678 +12877 282 -
2019-04-22 Mon 1,122,092 -74 212,810,875 +11197 282 -
2019-04-23 Tue 1,122,008 -84 212,908,086 +97211 283 +1
Podsumowanie ogółem -619 +315221 +1
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film

NOWY, OGROMNY TATUAŻ ☄
Zuzanna Borucka
493 Wyświetleń