Szwagier PL
Szwagier PL
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=AEKHDY20TNA

Infestation: The NewZ #6 - Otwieramy 10x Mystery Skinbox. Jest kosa!

Szwagier PL
Szwagier PL - 176 Wyświetleń
0
176 Wyświetleń
Opublikowano 2018-07-20 05:21:21

Seria z gry The NewZ. Jest to emulator inspirowany grą Infestation, w której robimy praktycznie to samo co w starym dobrym WarZ, jednak plusem jest to, że nie ma cheaterów :) (dobra są, ale od razu są banowani) Gra w klimacie zombie-postapo, czyli to co lubię najbardziej :) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ●Pobierz klienta tutaj: http://playnewz.com/ lub przez Steam (gra jest darmowa) ●Facebook: https://www.facebook.com/SzwagierYT ●Oficjalna grupa Szwagrowników Szwagra: http://www.facebook.com/groups/szwagrownicy/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Szwagier PL

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-08 Mon 20,608 - 4,700,232 - 497 -
2019-04-09 Tue 20,604 -4 4,701,019 +787 497 -
2019-04-10 Wed 20,605 +1 4,701,523 +504 497 -
2019-04-11 Thu 20,610 +5 4,701,923 +400 497 -
2019-04-12 Fri 20,612 +2 4,702,425 +502 497 -
2019-04-13 Sat 20,611 -1 4,702,874 +449 497 -
2019-04-14 Sun 20,608 -3 4,703,692 +818 497 -
2019-04-15 Mon 20,610 +2 4,704,192 +500 497 -
2019-04-16 Tue 20,611 +1 4,704,636 +444 497 -
2019-04-17 Wed 20,609 -2 4,705,163 +527 497 -
2019-04-18 Thu 20,611 +2 4,705,583 +420 497 -
2019-04-19 Fri 20,613 +2 4,706,038 +455 497 -
2019-04-20 Sat 20,615 +2 4,706,618 +580 497 -
2019-04-21 Sun 20,621 +6 4,707,561 +943 497 -
2019-04-22 Mon 20,628 +7 4,708,159 +598 497 -
Podsumowanie ogółem +20 +7927 -
Aktualizacja profilu za 1 godz. 29 min.