Eryk019
Eryk019
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=3Qxa0sFPjbs

Następny film


IZAK OGLĄDA NAJLEPSZE AKCJE W FORTNITE!

Eryk019
Eryk019 - 20 Wyświetleń
0
20 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 05:39:35

IZAK OGLĄDA TOPOWE AKCJE W FORTNITE! kanał izak https://www.twitch.tv/izakooo Grupa STEAM https://steamcommunity.com/groups/haxy019 MÓJ DRUGI KANAŁ (Eryk019 PLUS) https://www.youtube.com/channel/UCOl9rzh6Mp0nJJMfIfoidaQ Powyższy film jest fragmentem nagrania z live utworzonym w celu analizy przez widzów tego urywka według mnie najciekawszego i wartego uwagi. Umieszczam ten film na prawie cytatu uregulowanym w art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Eryk019

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 73,433 - 15,787,382 - 258 -
2019-04-05 Fri 73,463 +30 15,802,777 +15395 258 -
2019-04-06 Sat 73,529 +66 15,795,581 -7196 259 +1
2019-04-07 Sun 73,565 +36 15,807,488 +11907 259 -
2019-04-08 Mon 73,628 +63 15,870,952 +63464 260 +1
2019-04-09 Tue 73,787 +159 15,946,386 +75434 261 +1
2019-04-10 Wed 73,933 +146 16,012,231 +65845 261 -
2019-04-11 Thu 73,983 +50 16,052,432 +40201 262 +1
2019-04-12 Fri 74,063 +80 15,826,475 -225957 262 -
2019-04-13 Sat 74,234 +171 15,883,186 +56711 256 -6
2019-04-14 Sun 74,310 +76 15,912,215 +29029 256 -
2019-04-15 Mon 74,398 +88 15,942,299 +30084 256 -
2019-04-16 Tue 74,482 +84 15,981,855 +39556 257 +1
2019-04-17 Wed 74,559 +77 16,005,279 +23424 258 +1
2019-04-18 Thu 74,668 +109 16,037,919 +32640 258 -
Podsumowanie ogółem +1235 +250537 -
Aktualizacja profilu za 2 godz. 45 min.