AnnaGlance
AnnaGlance
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=tBykcIWWyo4

Następny film

SPRZĄTANIE PO IMPREZIE
AnnaGlance
48 Wyświetleń

Jak dbam o włosy? - MOJA PIELĘGNACJA

AnnaGlance
AnnaGlance - 38 Wyświetleń
0
38 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 06:22:18

♡ zapytania biznesowe/business enquiries - justinsglance@icloud.com Jeśli Ci się spodobało i chcesz zobaczyć więcej z mojego życia - znajdź mnie na social mediach: ♡ zadaj mi pytanie - http://zapytajanie.tumblr.com/ ♡ INSTAGRAM - https://instagram.com/justinsglance ♡ STUDYGRAM - https://www.instagram.com/justinsglancestudies/ ♡ TWITTER - https://twitter.com/justinsglance ♡ PINTEREST - https://www.pinterest.com/justinsglance ♡ GRUPKA FB - https://goo.gl/w0h3sd ♡ FANPAGE - https://goo.gl/3nGeHm ♡ mój blog - http://justinsglance.blogspot.com ♡ Frequently Asked Questions ♡ Mam na imię Ania, mam 20 lat. Skończyłam naukę w technikum. Jak wiem kiedy będzie filmik to daję znać na mediach społecznościowych, nie pytajcie:) Tak, jestem chuda - takie geny. Sprzęt i używane programy: Canon G7X Lumix G80 + ob 12-60mm Huawei P10 Wondershare Filmora Gimp Ten filmik nie jest sponsorowany.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału AnnaGlance

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 180,660 - 17,309,759 - 179 -
2019-04-05 Fri 180,666 +6 17,318,399 +8640 179 -
2019-04-06 Sat 180,670 +4 17,327,407 +9008 179 -
2019-04-07 Sun 180,723 +53 17,336,756 +9349 179 -
2019-04-08 Mon 180,755 +32 17,354,169 +17413 179 -
2019-04-09 Tue 180,785 +30 17,365,509 +11340 179 -
2019-04-10 Wed 180,826 +41 17,379,795 +14286 179 -
2019-04-11 Thu 180,850 +24 17,393,943 +14148 179 -
2019-04-12 Fri 180,919 +69 17,410,730 +16787 179 -
2019-04-13 Sat 180,971 +52 17,426,238 +15508 179 -
2019-04-14 Sun 181,026 +55 17,447,485 +21247 179 -
2019-04-15 Mon 181,092 +66 17,460,232 +12747 179 -
2019-04-16 Tue 181,167 +75 17,478,295 +18063 179 -
2019-04-17 Wed 181,194 +27 17,493,650 +15355 179 -
2019-04-18 Thu 181,214 +20 17,503,611 +9961 179 -
Podsumowanie ogółem +554 +193852 -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 52 min.

Następny film

SPRZĄTANIE PO IMPREZIE
AnnaGlance
48 Wyświetleń