Mediakraft TV
Mediakraft TV
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=QKkjl48FRqQ

Następny film

10 trendów modowych które CI SZKODZĄ - EUREKA
Mediakraft TV
369 Wyświetleń

Mediakraft TV
Mediakraft TV - 294 Wyświetleń
0
294 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-20 03:39:31

Wszyscy wiemy jaki jest efekt gazu rozweselającego. Czy zastanawialiście się kiedyś jak działa? W dzisiejszym odcinku opowiemy o tej nietypowej substancji i jej zastosowaniu. Zobacz jak gaz rozweselający działa w praktyce: https://www.youtube.com/watch?v=l3FsXIrjtek Odwiedź nasz oficjalny sklep: http://shop.mediakraft.tv/ Współpraca: marta.wolosik@mediakraft.tv https://mediakraft.tv https://www.facebook.com/Mediakrafttv https://instagram.com/mediakraft.tv https://twitter.com/mediakrafttv Sprawdź inne nasze produkcje: Ciekawostki Topowa Dycha - https://www.youtube.com/user/topowadycha Tylko Kino - https://www.youtube.com/user/totylkokino Kult America - https://www.youtube.com/user/KultAmerica Odwaga - https://www.youtube.com/channel/UCuRd_x_ifxG2UGM1kqssdcQ Topowe Teorie Spiskowe - https://www.youtube.com/user/TopoweTeorieSpiskowe Rozrywka Czarny Humor - https://www.youtube.com/channel/UCREn9btTz7dg8sNbdJ3ZIsQ Ponki - https://www.youtube.com/user/Ponki Sokasia - https://www.youtube.com/channel/UCU0Bfv_57lA_eqbu6ex8w2A Spiewaj z nami - https://www.youtube.com/channel/UC4WXwFqbiNO0fCi0j5vuerg Ubu - https://www.youtube.com/channel/UCDIOyT4HwtVn5D2XUvPCMyg Waćpany - https://www.youtube.com/user/wbiuru Zajegranie - https://www.youtube.com/channel/UCs-ICEBk2Mp4MuJGGjFrmxg Film wyprodukowany przez: Mediakraft PL Sp. z o.o. ul. Nowy Świat 60/8, 00-357 Warszawa Managing Directors: Levent Gültan, Ryan Socash Mediakraft PL Sp. z o.o. is a subsidiary of Mediakraft Networks GmbH

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Mediakraft TV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-09 Tue 136,855 - 17,014,089 - 221 -
2019-04-10 Wed 136,841 -14 17,016,646 +2557 221 -
2019-04-11 Thu 136,840 -1 17,019,309 +2663 221 -
2019-04-12 Fri 136,826 -14 17,023,646 +4337 221 -
2019-04-13 Sat 136,814 -12 17,026,168 +2522 221 -
2019-04-14 Sun 136,798 -16 17,028,660 +2492 221 -
2019-04-15 Mon 136,796 -2 17,031,092 +2432 221 -
2019-04-16 Tue 136,791 -5 17,034,559 +3467 221 -
2019-04-17 Wed 136,787 -4 17,036,991 +2432 221 -
2019-04-18 Thu 136,766 -21 17,038,959 +1968 221 -
2019-04-19 Fri 136,754 -12 17,041,488 +2529 221 -
2019-04-20 Sat 136,741 -13 17,043,626 +2138 221 -
2019-04-21 Sun 136,732 -9 17,045,838 +2212 221 -
2019-04-22 Mon 136,717 -15 17,048,392 +2554 221 -
2019-04-23 Tue 136,709 -8 17,050,023 +1631 221 -
Podsumowanie ogółem -146 +35934 -
Aktualizacja profilu za 3 godz. 24 min.

Następny film

10 trendów modowych które CI SZKODZĄ - EUREKA
Mediakraft TV
369 Wyświetleń