Onet Rano
Onet Rano
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=47KIxhV16Lc

Jak oszczędzają Polacy? "Młodsi pracują mniej i mniej chcą mieć" | #OnetRANO #WIEM

Onet Rano
Onet Rano - 74 Wyświetleń
0
74 Wyświetleń
Opublikowano 2019-01-21 12:43:30

#Wiem czym jest konsumpcjonizm i jak Polacy oszczędzają? Gościem Jarosława Kuźniara była dr Monika Skorek - Wydział Zarządzania UW. Odcinek powstał przy współpracy z ING Bank Śląski. SUBSKRYBUJ Onet RANO: http://bit.ly/OnetRanoSUB Wszystkie odcinki programu na VOD.pl: https://vod.pl/onet-rano Jesteśmy też TU: TT https://twitter.com/OnetRano FB https://www.facebook.com/onetrano/ Insta: http://instagram.com/onetrano

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Onet Rano

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-09 Tue 89,970 - 45,972,332 - 2,354 -
2019-04-10 Wed 90,127 +157 46,067,480 +95148 2,358 +4
2019-04-11 Thu 90,294 +167 46,173,096 +105616 2,362 +4
2019-04-12 Fri 90,415 +121 46,273,252 +100156 2,362 -
2019-04-13 Sat 90,606 +191 46,410,123 +136871 2,367 +5
2019-04-14 Sun 90,729 +123 46,464,904 +54781 2,368 +1
2019-04-15 Mon 90,789 +60 46,520,416 +55512 2,373 +5
2019-04-16 Tue 91,792 +1003 46,673,543 +153127 2,378 +5
2019-04-17 Wed 92,045 +253 47,103,640 +430097 2,381 +3
2019-04-18 Thu 92,197 +152 47,198,972 +95332 2,386 +5
2019-04-19 Fri 92,328 +131 47,288,424 +89452 2,391 +5
2019-04-20 Sat 92,399 +71 47,357,839 +69415 2,391 -
2019-04-21 Sun 92,491 +92 47,403,986 +46147 2,391 -
2019-04-22 Mon 92,686 +195 47,485,034 +81048 2,393 +2
2019-04-23 Tue 92,749 +63 47,515,816 +30782 2,392 -1
Podsumowanie ogółem +2779 +1543484 +38
Aktualizacja profilu za 2 godz. 1 min.