Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=E7GbqottRqk

Następny film

Jak rozwijać dar języków? [Q&A#14]
Mocni w Duchu - Jezuici TV
175 Wyświetleń

Jak pogodzić modlitwę i życie rodzinne? [Q&A#142] Remigiusz Recław SJ

Mocni w Duchu - Jezuici TV
Mocni w Duchu - Jezuici TV - 27 Wyświetleń
0
27 Wyświetleń
Opublikowano 2019-01-11 01:14:47

Masz pytanie o wiarę/Kościół/chrześcijaństwo/Boga/itp.? Napisz je w komentarzu :-) Postaramy się znaleźć na nie odpowiedź. Zobacz: www.modlitwawdrodze.pl Kup książkę autora: https://odnowa.jezuici.pl/sklep/3_o-remigiusz-reclaw-sj Jeśli podobaj ci się nasze materiały to możesz nasz wesprzeć. Wejdź na stronę: http://patronite.pl/mocniwduchu A jeśli chcesz wesprzeć nas jednorazowo, to skorzystaj z linków poniżej. ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 10 zł - https://goo.gl/ICKKxG ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 20 zł - https://goo.gl/0E067f ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 50 zł - https://goo.gl/Tg9StK. Tylko dzięki Waszemu wsparciu możemy się rozwijać.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Mocni w Duchu - Jezuici TV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-07 Thu 67,418 - 19,142,495 - 1,680 -
2019-03-08 Fri 67,583 +165 19,186,858 +44363 1,685 +5
2019-03-09 Sat 67,742 +159 19,224,523 +37665 1,687 +2
2019-03-10 Sun 67,977 +235 19,264,573 +40050 1,688 +1
2019-03-11 Mon 68,210 +233 19,301,682 +37109 1,689 +1
2019-03-12 Tue 68,520 +310 19,356,464 +54782 1,693 +4
2019-03-13 Wed 68,689 +169 19,392,767 +36303 1,696 +3
2019-03-14 Thu 68,873 +184 19,440,280 +47513 1,699 +3
2019-03-15 Fri 68,988 +115 19,480,739 +40459 1,702 +3
2019-03-16 Sat 69,197 +209 19,549,125 +68386 1,707 +5
2019-03-17 Sun 69,337 +140 19,584,650 +35525 1,708 +1
2019-03-18 Mon 69,441 +104 19,614,122 +29472 1,709 +1
2019-03-19 Tue 69,558 +117 19,646,847 +32725 1,713 +4
2019-03-20 Wed 69,676 +118 19,676,617 +29770 1,715 +2
2019-03-21 Thu 69,736 +60 19,697,598 +20981 1,717 +2
Podsumowanie ogółem +2318 +555103 +37
Aktualizacja profilu za 9 godz. 1 min.

Następny film

Jak rozwijać dar języków? [Q&A#14]
Mocni w Duchu - Jezuici TV
175 Wyświetleń