KicksterTV
KicksterTV
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=slJqFzkQL6I

Następny film

Tesla Model S - Kickster jedzie #10
KicksterTV
539 Wyświetleń

Jak powstaje olej silnikowy? - Kickster na wyjeździe #11

KicksterTV
KicksterTV - 24 Wyświetleń
0
24 Wyświetleń
Opublikowano 2019-03-13 06:07:14

Tym razem wyruszyłem aż do Holandii aby pokazać Wam jak powstaje olej silnikowy w jednej z najnowocześniejszych rafinerii w Europie. =Rozwiń opis by zobaczyć więcej= . Oleje PMO dostępne tutej - https://goo.gl/AzFCLb . Pamiętajcie o kodzie rabatowym: kickster . Kod to aż 15% zniżki! . FB - https://www.facebook.com/pmopremiumoils . Pozdrawiam!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału KicksterTV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-09 Sat 617,810 - 84,155,533 - 82 -
2019-03-10 Sun 618,242 +432 83,791,296 -364237 82 -
2019-03-11 Mon 618,426 +184 83,826,211 +34915 82 -
2019-03-12 Tue 618,626 +200 83,864,768 +38557 82 -
2019-03-13 Wed 618,816 +190 83,903,181 +38413 83 +1
2019-03-14 Thu 619,155 +339 84,068,317 +165136 83 -
2019-03-15 Fri 619,638 +483 84,184,163 +115846 83 -
2019-03-16 Sat 619,887 +249 84,250,795 +66632 83 -
2019-03-17 Sun 620,195 +308 84,308,142 +57347 83 -
2019-03-18 Mon 620,419 +224 84,359,934 +51792 83 -
2019-03-19 Tue 620,608 +189 84,408,696 +48762 83 -
2019-03-20 Wed 621,036 +428 84,503,408 +94712 79 -4
2019-03-21 Thu 621,210 +174 84,608,149 +104741 79 -
2019-03-22 Fri 621,400 +190 83,413,827 -1194322 79 -
2019-03-23 Sat 621,522 +122 83,452,620 +38793 79 -
Podsumowanie ogółem +3712 -702913 -3
Aktualizacja profilu za 6 godz. 55 min.

Następny film

Tesla Model S - Kickster jedzie #10
KicksterTV
539 Wyświetleń