Vibe
Vibe
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=PSXgL29Qbck

Następny film


Jak radzą sobie TALENTY z FIFA 13? 2

Vibe
Vibe - 25 Wyświetleń
0
25 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-12 12:47:43

Drugi odcinek piłkarskich ciekawostek z serii "Jak radzą sobie talenty..."! Dziś przyjrzymy się piłkarzom, którzy uchodzili za wielkie talenty w FIFA 13. Podobał Ci się odcinek? Zasubskrybuj kanał, żeby nic Cię nie ominęło! - http://bit.ly/vibesub Sprawdź mój Instagram! - @vibeusz Polub mnie na Facebooku! - @vibeusz Jak radzą sobie teraz? Czy ich kariery się rozwinęły? Oraz oczywiście odpowiem na pytanie jak wyglądają ich karty w FIFA 19! ️Tutaj twittuje! - https://twitter.com/vibeusz Pamiętaj również o zostawieniu łapki i komentarza pod filmem żebym wiedział, że na pewno tutaj byłeś! Dzięki! Współpracja komercyjna: vibe@gethero.pl Jak radzą sobie TALENTY z FIFA 13? 2 VIBE 2019

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Vibe

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 457,547 - 106,980,487 - 1,717 -
2019-04-05 Fri 457,569 +22 107,001,669 +21182 1,718 +1
2019-04-06 Sat 457,596 +27 107,011,817 +10148 1,717 -1
2019-04-07 Sun 457,635 +39 107,029,836 +18019 1,717 -
2019-04-08 Mon 457,706 +71 107,044,143 +14307 1,717 -
2019-04-09 Tue 457,783 +77 107,062,483 +18340 1,717 -
2019-04-10 Wed 457,819 +36 107,079,161 +16678 1,717 -
2019-04-11 Thu 457,899 +80 107,134,637 +55476 1,718 +1
2019-04-12 Fri 457,987 +88 107,160,453 +25816 1,718 -
2019-04-13 Sat 458,088 +101 107,223,762 +63309 1,718 -
2019-04-14 Sun 458,176 +88 107,261,743 +37981 1,719 +1
2019-04-15 Mon 458,280 +104 107,296,084 +34341 1,719 -
2019-04-16 Tue 458,471 +191 107,358,893 +62809 1,719 -
2019-04-17 Wed 458,571 +100 107,395,997 +37104 1,720 +1
2019-04-18 Thu 458,728 +157 107,454,568 +58571 1,720 -
Podsumowanie ogółem +1181 +474081 +3
Aktualizacja profilu za 6 godz. 15 min.