Vibe
Vibe
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=PSXgL29Qbck

Następny film


Jak radzą sobie TALENTY z FIFA 13? 2

Vibe
Vibe - 16 Wyświetleń
0
16 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-12 12:47:43

Drugi odcinek piłkarskich ciekawostek z serii "Jak radzą sobie talenty..."! Dziś przyjrzymy się piłkarzom, którzy uchodzili za wielkie talenty w FIFA 13. Podobał Ci się odcinek? Zasubskrybuj kanał, żeby nic Cię nie ominęło! - http://bit.ly/vibesub Sprawdź mój Instagram! - @vibeusz Polub mnie na Facebooku! - @vibeusz Jak radzą sobie teraz? Czy ich kariery się rozwinęły? Oraz oczywiście odpowiem na pytanie jak wyglądają ich karty w FIFA 19! ️Tutaj twittuje! - https://twitter.com/vibeusz Pamiętaj również o zostawieniu łapki i komentarza pod filmem żebym wiedział, że na pewno tutaj byłeś! Dzięki! Współpracja komercyjna: vibe@gethero.pl Jak radzą sobie TALENTY z FIFA 13? 2 VIBE 2019

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Vibe

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-07 Thu 453,279 - 105,028,506 - 1,700 -
2019-02-08 Fri 453,359 +80 105,060,281 +31775 1,701 +1
2019-02-09 Sat 453,492 +133 105,115,952 +55671 1,701 -
2019-02-10 Sun 453,619 +127 105,168,549 +52597 1,701 -
2019-02-11 Mon 453,655 +36 105,188,647 +20098 1,702 +1
2019-02-12 Tue 453,719 +64 105,241,983 +53336 1,702 -
2019-02-13 Wed 453,826 +107 105,272,396 +30413 1,702 -
2019-02-14 Thu 453,886 +60 105,295,118 +22722 1,702 -
2019-02-15 Fri 453,992 +106 105,351,299 +56181 1,703 +1
2019-02-16 Sat 454,066 +74 105,383,752 +32453 1,704 +1
2019-02-17 Sun 454,141 +75 105,423,438 +39686 1,704 -
2019-02-18 Mon 454,218 +77 105,458,936 +35498 1,704 -
2019-02-19 Tue 454,305 +87 105,515,702 +56766 1,705 +1
2019-02-20 Wed 454,433 +128 105,558,085 +42383 1,705 -
2019-02-21 Thu 454,456 +23 105,587,675 +29590 1,705 -
Podsumowanie ogółem +1177 +559169 +5
Aktualizacja profilu za 0 godz. 58 min.