LukasTV
LukasTV
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=cH6QXmyGqRA

Następny film

NIEWIDZIALNY CZŁOWIEK
LukasTV
498 Wyświetleń

LukasTV
LukasTV - 27 Wyświetleń
0
27 Wyświetleń
Opublikowano 2019-03-03 01:19:32

Zapisz się na mój kurs i pokonaj nieśmiałość: https://lukaszwdowiak.pl/ Making of: https://www.youtube.com/watch?v=gLTYlDJMLx8 Facebook : https://www.facebook.com/wlukastv Instagram: https://instagram.com/lukas.tv/ Grupa na fb: http://bit.ly/2j56CgF email: wlukastv@gmail.com Dziękuję Jumpxl za udostępnienie sceny do kina: https://jump-xl.com/pl

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału LukasTV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-08 Mon 546,039 - 106,617,429 - 203 -
2019-04-09 Tue 546,312 +273 106,689,029 +71600 203 -
2019-04-10 Wed 546,625 +313 106,790,651 +101622 202 -1
2019-04-11 Thu 546,838 +213 106,854,337 +63686 202 -
2019-04-12 Fri 547,102 +264 106,930,360 +76023 202 -
2019-04-13 Sat 547,347 +245 107,004,851 +74491 203 +1
2019-04-14 Sun 547,547 +200 107,077,792 +72941 204 +1
2019-04-15 Mon 547,990 +443 107,213,312 +135520 202 -2
2019-04-16 Tue 548,186 +196 107,278,256 +64944 203 +1
2019-04-17 Wed 548,398 +212 107,292,548 +14292 203 -
2019-04-18 Thu 548,630 +232 107,360,775 +68227 203 -
2019-04-19 Fri 548,856 +226 107,420,663 +59888 203 -
2019-04-20 Sat 549,217 +361 107,502,171 +81508 203 -
2019-04-21 Sun 549,600 +383 107,601,173 +99002 203 -
2019-04-22 Mon 549,978 +378 107,697,448 +96275 203 -
Podsumowanie ogółem +3939 +1080019 -
Aktualizacja profilu za 2 godz. 44 min.

Następny film

NIEWIDZIALNY CZŁOWIEK
LukasTV
498 Wyświetleń