Adrian Boss
Adrian Boss
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=MSHQO5o-Ouw

KADRA POLSKI NA MUNDIAL! - POZNALIŚMY SKŁAD POLSKI NA MISTRZOSTWA ŚWIATA W ROSJI

Adrian Boss
Adrian Boss - 186 Wyświetleń
0
186 Wyświetleń
Opublikowano 2018-07-20 05:51:42

Jak myślicie na co stać tą Reprezentację? ;) Kamil Glik Kontuzja Kamil Glik Nie jedzie na mundial Kamil Glik Nie jedzie na Mistrzostwa świata Glik kontuzjowany

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Adrian Boss

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-09 Sat 32,615 - 12,763,268 - 1,153 -
2019-02-10 Sun 32,632 +17 12,768,644 +5376 1,153 -
2019-02-11 Mon 32,640 +8 12,772,548 +3904 1,153 -
2019-02-12 Tue 32,650 +10 12,776,791 +4243 1,153 -
2019-02-13 Wed 32,656 +6 12,783,220 +6429 1,154 +1
2019-02-14 Thu 32,682 +26 12,792,027 +8807 1,153 -1
2019-02-15 Fri 32,711 +29 12,795,731 +3704 1,153 -
2019-02-16 Sat 32,727 +16 12,796,370 +639 1,151 -2
2019-02-17 Sun 32,737 +10 12,750,235 -46135 1,150 -1
2019-02-18 Mon 32,746 +9 12,756,312 +6077 1,151 +1
2019-02-19 Tue 32,752 +6 12,761,101 +4789 1,151 -
2019-02-20 Wed 32,761 +9 12,764,628 +3527 1,151 -
2019-02-21 Thu 32,766 +5 12,769,373 +4745 1,152 +1
2019-02-22 Fri 32,777 +11 12,774,801 +5428 1,153 +1
2019-02-23 Sat 32,784 +7 12,781,357 +6556 1,152 -1
Podsumowanie ogółem +169 +18089 -1
Aktualizacja profilu za 9 godz. 6 min.