Akiri
Akiri
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=rVGy8vVv76g
Akiri
Akiri - 44 Wyświetleń
0
44 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 06:27:02

Przydatne linki, o które pytasz w komentarzach, a wystarczy rozwinąć! ====================================================== ŁAPKA W GÓRĘ NIE GRYZIE! KIARA ZAGINĘŁA....|Horrorvale 2| ADRES MOJEGO SKLEPU ;): https://akiri.teetres.com/ Nowe, szkolne wzory! ======================================================== ✍️adres mojego bloga: https://fioletwczerni.blogspot.com/ ======================================================== Wszystkie, ważne informacje są publikowane na insta stories. SOCIAL MEDIA - WBIJ I DOWIEDZ SIĘ O MNIE CZEGOŚ WIĘCEJ! Insta: akiri_chann (https://www.instagram.com/akiri_chann/) Snap: teofano Insta Kiary: kiara_gwiazdka ===================================================== Kontakt biznesowy: akiri.collab@gmail.com ===================================================== KIARA ZAGINĘŁA....|Horrorvale 2|

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Akiri

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 120,025 - 7,292,808 - 564 -
2019-04-05 Fri 120,026 +1 7,293,902 +1094 564 -
2019-04-06 Sat 120,025 -1 7,297,202 +3300 565 +1
2019-04-07 Sun 120,024 -1 7,301,373 +4171 566 +1
2019-04-08 Mon 120,045 +21 7,304,354 +2981 565 -1
2019-04-09 Tue 120,037 -8 7,308,377 +4023 566 +1
2019-04-10 Wed 120,062 +25 7,313,375 +4998 567 +1
2019-04-11 Thu 120,095 +33 7,316,535 +3160 567 -
2019-04-12 Fri 120,104 +9 7,319,663 +3128 567 -
2019-04-13 Sat 120,113 +9 7,322,597 +2934 567 -
2019-04-14 Sun 120,145 +32 7,325,595 +2998 567 -
2019-04-15 Mon 120,177 +32 7,328,690 +3095 567 -
2019-04-16 Tue 120,204 +27 7,335,771 +7081 568 +1
2019-04-17 Wed 120,242 +38 7,342,209 +6438 569 +1
2019-04-18 Thu 120,251 +9 7,344,849 +2640 569 -
Podsumowanie ogółem +226 +52041 +5
Aktualizacja profilu za 9 godz. 21 min.