Maskacjusz TV
Maskacjusz TV
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=fijMHJ67wo0

Następny film


Maskacjusz TV
Maskacjusz TV - 15 Wyświetleń
0
15 Wyświetleń
Opublikowano 2019-01-18 06:35:56

Modlitwa na cmentarzu żydowskim w Łodzi, panel w Centrum Dialogu, zwiedzanie Muzeum Miasta Łodzi i nabożeństwo Słowa Bożego na Starym Rynku - to elementy ogólnopolskich obchodów Dnia Judaizmu, które odbyły się 17 stycznia 2019 r. w Łodzi. || Nabożeństwo Słowa Bożego „Kobiety w Torze” | Miriam Synger

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Maskacjusz TV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-08 Fri 52,691 - 47,078,153 - 12,943 -
2019-02-09 Sat 52,801 +110 47,137,382 +59229 12,959 +16
2019-02-10 Sun 52,863 +62 47,187,544 +50162 12,980 +21
2019-02-11 Mon 52,922 +59 47,236,930 +49386 12,983 +3
2019-02-12 Tue 53,000 +78 47,281,827 +44897 12,990 +7
2019-02-13 Wed 53,104 +104 47,342,822 +60995 12,999 +9
2019-02-14 Thu 53,177 +73 47,384,027 +41205 13,002 +3
2019-02-15 Fri 53,246 +69 47,424,237 +40210 13,002 -
2019-02-16 Sat 53,308 +62 47,463,724 +39487 13,016 +14
2019-02-17 Sun 53,360 +52 47,499,580 +35856 13,022 +6
2019-02-18 Mon 53,470 +110 47,564,929 +65349 13,028 +6
2019-02-19 Tue 53,532 +62 47,604,055 +39126 13,034 +6
2019-02-20 Wed 53,589 +57 47,641,369 +37314 13,036 +2
2019-02-21 Thu 53,656 +67 47,681,705 +40336 13,037 +1
2019-02-22 Fri 53,690 +34 47,702,190 +20485 13,044 +7
Podsumowanie ogółem +999 +624037 +101
Aktualizacja profilu za 4 godz. 39 min.

Następny film