Lech Poznań
Lech Poznań
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=_kK6_hxzHqE

Konferencja prasowa przed meczem ze Śląskiem: trener Adam Nawałka i Maciej Makuszewski

Lech Poznań
Lech Poznań - 95 Wyświetleń
0
95 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 03:44:03

Zapraszamy na transmisję z konferencji prasowej przed meczem 18. kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym Lech Poznań zagra ze Śląskiem Wrocław. Na pytania dziennikarzy odpowiadali trener Kolejorza, Adam Nawałka oraz pomocnik Maciej Makuszewski.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Lech Poznań

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 56,610 - 26,216,793 - 3,243 -
2019-04-05 Fri 56,626 +16 26,226,003 +9210 3,244 +1
2019-04-06 Sat 56,633 +7 26,231,603 +5600 3,245 +1
2019-04-07 Sun 56,715 +82 26,243,624 +12021 3,245 -
2019-04-08 Mon 56,726 +11 26,270,727 +27103 3,247 +2
2019-04-09 Tue 56,739 +13 26,276,436 +5709 3,248 +1
2019-04-10 Wed 56,729 -10 26,281,289 +4853 3,250 +2
2019-04-11 Thu 56,730 +1 26,284,388 +3099 3,252 +2
2019-04-12 Fri 56,746 +16 26,295,895 +11507 3,254 +2
2019-04-13 Sat 56,760 +14 26,301,587 +5692 3,254 -
2019-04-14 Sun 56,770 +10 26,309,129 +7542 3,254 -
2019-04-15 Mon 56,772 +2 26,313,042 +3913 3,255 +1
2019-04-16 Tue 56,775 +3 26,317,118 +4076 3,257 +2
2019-04-17 Wed 56,788 +13 26,322,548 +5430 3,257 -
2019-04-18 Thu 56,792 +4 26,328,151 +5603 3,259 +2
Podsumowanie ogółem +182 +111358 +16
Aktualizacja profilu za 4 godz. 4 min.