Piotr Tester
Piotr Tester
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=jkp7Wm0pXXI

Konkurs! Wygraj darmowy olej silnikowy Luki-Oils 5W30 C4

Piotr Tester
Piotr Tester - 225 Wyświetleń
0
225 Wyświetleń
Opublikowano 2018-09-09 07:35:43

Zasady udziału w konkursie: 1. Do wygrania 4L oleju silnikowego Luki-Oils 5W30 C4 2. Wygrywa 1 osoba 3. W konkursie mogą wziąć udział tylko widzowie z Polski (z przyczyn technicznych, nie ma możliwości wysyłki za granice) 4. Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić dwa warunki A i B: a) Zostawić pod tym filmem komentarz o treści: Luki-Oils 5W30 C4 b) Polubić fanpage'a: https://www.facebook.com/lukioils0/ 5. Zamknięcie zgłoszeń - 15 Września 2018 (godz. 20.00) 6. Losowanie zwycięzcy - 16 Września 2018 (film z losowania będzie udostępniony o godz. 20.00-21.00) 7. Wylosowany zwycięzca proszony jest o kontakt mailowy: uszlachetniacze@gmail.com (podanie adresu do wysyłki oleju) 8. Koszty wysyłki pokrywa organizator (Piotr Tester). Zwycięzca nie ponosi żadnych kosztów. 9. Wysyłka oleju odbędzie się w przeciągu 2 dni (zwycięzca zostanie poinformowany o wysyłce mailowo). W razie pytań służę pomocą: uszlachetniacze@gmail.com #lukioils #5w30c4 #konkurs Sponsorem nagród w konkursie jest Luki-Oils. http://www.luki-oils.pl/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Piotr Tester

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-09 Sat 36,942 - 22,402,451 - 1,641 -
2019-02-10 Sun 36,984 +42 22,431,908 +29457 1,643 +2
2019-02-11 Mon 37,005 +21 22,457,464 +25556 1,644 +1
2019-02-12 Tue 37,082 +77 22,493,878 +36414 1,646 +2
2019-02-13 Wed 37,114 +32 22,519,297 +25419 1,646 -
2019-02-14 Thu 37,152 +38 22,544,101 +24804 1,647 +1
2019-02-15 Fri 37,214 +62 22,576,022 +31921 1,649 +2
2019-02-16 Sat 37,252 +38 22,596,786 +20764 1,649 -
2019-02-17 Sun 37,292 +40 22,617,707 +20921 1,650 +1
2019-02-18 Mon 37,342 +50 22,646,515 +28808 1,650 -
2019-02-19 Tue 37,379 +37 22,672,593 +26078 1,651 +1
2019-02-20 Wed 37,449 +70 22,708,921 +36328 1,653 +2
2019-02-21 Thu 37,501 +52 22,732,291 +23370 1,654 +1
2019-02-22 Fri 37,553 +52 22,756,545 +24254 1,655 +1
2019-02-23 Sat 37,600 +47 22,785,201 +28656 1,655 -
Podsumowanie ogółem +658 +382750 +14
Aktualizacja profilu za 3 godz. 46 min.