Kamyk
Kamyk
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=5PbwZ0Xyrl4
Kamyk
Kamyk - 31 Wyświetleń
0
31 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-06 04:39:23

Instagram ▻ https://www.instagram.com/kamykhd/ Facebook ▻ https://www.facebook.com/KamykHD/ SNAPCHAT ▻"Prywatny"

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Kamyk

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-08 Fri 470,982 - 96,171,059 - 2,179 -
2019-02-09 Sat 471,047 +65 96,182,365 +11306 2,178 -1
2019-02-10 Sun 471,102 +55 96,200,809 +18444 2,176 -2
2019-02-11 Mon 471,099 -3 96,188,348 -12461 2,176 -
2019-02-12 Tue 471,031 -68 96,209,349 +21001 2,187 +11
2019-02-13 Wed 470,976 -55 96,234,805 +25456 2,187 -
2019-02-14 Thu 470,961 -15 96,252,245 +17440 2,187 -
2019-02-15 Fri 470,965 +4 96,263,057 +10812 2,187 -
2019-02-16 Sat 471,006 +41 96,283,467 +20410 2,187 -
2019-02-17 Sun 471,027 +21 96,292,895 +9428 2,187 -
2019-02-18 Mon 471,060 +33 96,306,625 +13730 2,187 -
2019-02-19 Tue 471,207 +147 96,376,984 +70359 2,188 +1
2019-02-20 Wed 471,284 +77 96,409,795 +32811 2,188 -
2019-02-21 Thu 471,382 +98 96,479,771 +69976 2,189 +1
2019-02-22 Fri 471,497 +115 96,537,229 +57458 2,189 -
Podsumowanie ogółem +515 +366170 +10
Aktualizacja profilu za 1 godz. 57 min.