vojtaz
vojtaz
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=9lzT2Hyd3NU

Następny film


KRZYCZ KURCZAK! GRAM W GRE GŁOSEM?! (Chicken Scream)

vojtaz
vojtaz - 508 Wyświetleń
0
508 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:41:20

Krzyczę... żeby grać [SERIO] ► 5.000 Łapek - Kurczakowe Karaoke w tej grze!! SUBSKRYBUJ TEN KANAŁ I UDERZ W DZWONEK, ABY NIE PRZEGAPIĆ FILMÓW! ODCINKI CO DWA DNI! Dziękuję bardzo za całe Wasze wsparcie, doceniam jak napiszecie komentarz lub zostawicie ocenę pod filmem! GRUPA NA FACEBOOKU ► https://www.facebook.com/groups/pieknepszczoly/?ref=bookmarks ► Facebook https://goo.gl/0IUqg9 ► Snapchat Vujtz ► Instagram https://instagram.com/xVojtaz Pamiętaj, że moje filmy mają charakter humorystyczny i należy je brać z dystansem, odpal film - czerp rozrywkę i baw się dobrze.. DZIĘKI!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału vojtaz

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-03 Sun 393,787 - 37,524,384 - 304 -
2019-02-04 Mon 393,767 -20 37,527,562 +3178 304 -
2019-02-05 Tue 393,743 -24 37,531,227 +3665 304 -
2019-02-06 Wed 393,735 -8 37,534,882 +3655 304 -
2019-02-07 Thu 393,713 -22 37,538,477 +3595 304 -
2019-02-08 Fri 393,686 -27 37,542,145 +3668 304 -
2019-02-09 Sat 393,657 -29 37,547,819 +5674 304 -
2019-02-10 Sun 393,603 -54 37,551,198 +3379 304 -
2019-02-11 Mon 393,582 -21 37,553,923 +2725 304 -
2019-02-12 Tue 393,571 -11 37,556,982 +3059 304 -
2019-02-13 Wed 393,562 -9 37,559,949 +2967 304 -
2019-02-14 Thu 393,546 -16 37,564,218 +4269 304 -
2019-02-15 Fri 393,534 -12 37,566,773 +2555 304 -
2019-02-16 Sat 393,513 -21 37,569,639 +2866 304 -
2019-02-17 Sun 393,491 -22 37,572,730 +3091 304 -
Podsumowanie ogółem -296 +48346 -
Aktualizacja profilu za 10 godz. 0 min.