TheNitroZyniak
TheNitroZyniak
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=z4oH_qcYqvQ

LEAGUE OF LEGENDS #NITRO #TAKEFUN - Na żywo

TheNitroZyniak
TheNitroZyniak - 230 Wyświetleń
1
230 Wyświetleń
Opublikowano 2018-07-26 05:35:56

nowa grupa na fejsie!: https://www.facebook.com/groups/przyjacielenitra Donate: https://tipanddonation.com/thenitrozyniak Zostań Sponsorem (emotki etc ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału TheNitroZyniak

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-08 Fri 1,556,529 - 344,615,622 - 2,244 -
2019-03-09 Sat 1,556,666 +137 344,725,737 +110115 2,245 +1
2019-03-10 Sun 1,557,733 +1067 344,860,748 +135011 2,246 +1
2019-03-11 Mon 1,557,842 +109 344,844,042 -16706 2,246 -
2019-03-12 Tue 1,557,984 +142 344,858,906 +14864 2,247 +1
2019-03-13 Wed 1,558,200 +216 345,035,255 +176349 2,244 -3
2019-03-14 Thu 1,558,460 +260 345,024,824 -10431 2,244 -
2019-03-15 Fri 1,559,128 +668 345,137,159 +112335 2,245 +1
2019-03-16 Sat 1,559,354 +226 345,152,112 +14953 2,246 +1
2019-03-17 Sun 1,559,688 +334 345,342,440 +190328 2,245 -1
2019-03-18 Mon 1,559,839 +151 345,317,500 -24940 2,246 +1
2019-03-19 Tue 1,559,868 +29 345,438,862 +121362 2,247 +1
2019-03-20 Wed 1,560,283 +415 345,499,725 +60863 2,247 -
2019-03-21 Thu 1,560,399 +116 345,544,475 +44750 2,246 -1
2019-03-22 Fri 1,560,377 -22 345,585,055 +40580 2,245 -1
Podsumowanie ogółem +3848 +969433 +1
Aktualizacja profilu za 5 godz. 47 min.