Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=OJxE-e8ZqcI

Następny film

Selakyn #12 - Mamy to! /w Gamerspace, Undecided
MagdalenaMariaMonika
20 Wyświetleń

Life is Strange #23 - Rozdział 5: Polaryzacja - Ocalić Chloe

MagdalenaMariaMonika
MagdalenaMariaMonika - 512 Wyświetleń
0
512 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:52:08

Hej :) Usiłujemy się dostać do Warrena, by dał nam zdjęcie dzięki któremu cofniemy się do momentu imprezy Vortexu gdy Chloe jeszcze żyła. Dzięki temu uda nam się ją ocalić. Niestety nie wszystko pójdzie po naszej myśli i znowu trafimy do szkoły na lekcję Jeffersona... Gra: http://store.steampowered.com/app/319630 Spolszczenie : http://grajpopolsku.pl/forum/viewtopic.php?t=2602 Grafika: https://www.youtube.com/user/gamerspacepl Społeczność Facebook: http://www.facebook.com/craftnaobcasach Instagram: https://www.instagram.com/magdalenamariamonikayt/ Twitter: https://twitter.com/Madzialena89 Ask: http://ask.fm/KotTadeusz Sklep Cupsell: http://magdalenamariamonika.cupsell.pl/ Sklep Teetres: https://mmm.teetres.com/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MagdalenaMariaMonika

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-05 Tue 1,019,763 - 398,197,723 - 2,222 -
2019-03-06 Wed 1,019,787 +24 398,245,185 +47462 2,224 +2
2019-03-07 Thu 1,019,826 +39 398,324,799 +79614 2,225 +1
2019-03-08 Fri 1,019,845 +19 398,388,944 +64145 2,225 -
2019-03-09 Sat 1,019,935 +90 398,448,375 +59431 2,226 +1
2019-03-10 Sun 1,020,059 +124 398,509,496 +61121 2,227 +1
2019-03-11 Mon 1,020,102 +43 398,559,993 +50497 2,227 -
2019-03-12 Tue 1,020,179 +77 398,659,344 +99351 2,229 +2
2019-03-13 Wed 1,020,210 +31 398,704,511 +45167 2,230 +1
2019-03-14 Thu 1,020,227 +17 398,747,360 +42849 2,231 +1
2019-03-15 Fri 1,020,263 +36 398,791,316 +43956 2,233 +2
2019-03-16 Sat 1,020,324 +61 398,847,687 +56371 2,234 +1
2019-03-17 Sun 1,020,412 +88 398,947,616 +99929 2,234 -
2019-03-18 Mon 1,020,381 -31 398,986,862 +39246 2,234 -
2019-03-19 Tue 1,020,415 +34 399,026,416 +39554 2,235 +1
Podsumowanie ogółem +652 +828693 +13
Aktualizacja profilu za 7 godz. 56 min.

Następny film

Selakyn #12 - Mamy to! /w Gamerspace, Undecided
MagdalenaMariaMonika
20 Wyświetleń