Plejada
Plejada
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=QGPA1B_vfhY

Little Mix ujawnia kulisy współpracy z Nicki Minaj. Jaka jest naprawdę?

Plejada
Plejada - 186 Wyświetleń
0
186 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-09 08:57:19

Little Mix szturmem podbija listy przebojów. Najnowszy singiel girls bandu został nagrany we współpracy z Nicki Minaj. W rozmowie z Plejadą wokalistki zdradziły, jaka naprawdę jest ich starsza koleżanka po fachu. Dziewczyny zabrały również głos w ważnym między innymi dla Polaków temacie, jakim jest pozycja kobiet w XXI wieku. Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części wywiadu z Little Mix. Subskrybuj kanał Plejada http://bit.ly/PlejadaSUB Wpadaj na nasze social media! Facebook: https://www.facebook.com/plejadapl/ Instagram: https://www.instagram.com/plejadapl/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Plejada

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-08 Fri 57,061 - 53,379,630 - 2,046 -
2019-02-09 Sat 57,092 +31 53,402,599 +22969 2,046 -
2019-02-10 Sun 57,149 +57 53,448,463 +45864 2,046 -
2019-02-11 Mon 57,169 +20 53,471,516 +23053 2,047 +1
2019-02-12 Tue 57,203 +34 53,498,043 +26527 2,047 -
2019-02-13 Wed 57,229 +26 53,522,884 +24841 2,047 -
2019-02-14 Thu 57,259 +30 53,544,935 +22051 2,047 -
2019-02-15 Fri 57,308 +49 53,576,694 +31759 2,048 +1
2019-02-16 Sat 57,330 +22 53,600,219 +23525 2,048 -
2019-02-17 Sun 57,351 +21 53,625,258 +25039 2,048 -
2019-02-18 Mon 57,381 +30 53,655,850 +30592 2,054 +6
2019-02-19 Tue 57,421 +40 53,697,285 +41435 2,055 +1
2019-02-20 Wed 57,444 +23 53,722,899 +25614 2,056 +1
2019-02-21 Thu 57,475 +31 53,756,464 +33565 2,057 +1
2019-02-22 Fri 57,497 +22 53,787,254 +30790 2,056 -1
Podsumowanie ogółem +436 +407624 +10
Aktualizacja profilu za 8 godz. 14 min.