ShoeLove
ShoeLove
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=lb6L4seT9-k

LUKSUSOWE KOSZMARKI! NIGDY TEGO NIE ZAŁOŻĘ! ANTYHAUL ShoeLove

ShoeLove
ShoeLove - 43 Wyświetleń
0
43 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-10 03:31:28

Hej kochani, Zapraszam Was na antyhaul w stylu "tu jest jakby luksusowo" Pamiętajcie, że jeżeli coś podoba się Wam, a mi niekoniecznie (lub na odwrót) to nic złego, każdy jest inny i ma prawo mieć swój gust Udanej niedzieli! Chcesz więcej? Zostaw łapkę w górę i subskrybuj ShoeLove :) SERIA "NIGDY TEGO NIE ZAŁOŻĘ" https://bit.ly/2SHv0bq Co mam na sobie: Półgolf Reserved https://bit.ly/2RYHnjV Zegarek Daniel Wellington (na hasło: shoelove macie 15% zniżki na stronie DW http://bit.ly/2MmW1vp) Oczy: MUR Naked Chocolate + Nabla Metalglam metallic liquid eyeshadow Lost in Paradise Usta: MAC Heroine Mani: Semilac 194, 001,031 CZYTASZ OPIS? Napisz w komentarzu "TU JEST JAKBY LUKSUSOWO" #antyhaul #nigdytegoniezaloze #antyhaul Zapytania biznesowe/kontakt: shoelovevlog@gmail.com

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału ShoeLove

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-08 Fri 41,450 - 6,718,010 - 310 -
2019-02-09 Sat 41,587 +137 6,743,853 +25843 311 +1
2019-02-10 Sun 41,692 +105 6,769,085 +25232 312 +1
2019-02-11 Mon 41,772 +80 6,787,693 +18608 312 -
2019-02-12 Tue 41,860 +88 6,808,760 +21067 313 +1
2019-02-13 Wed 41,955 +95 6,834,739 +25979 313 -
2019-02-14 Thu 42,082 +127 6,856,306 +21567 314 +1
2019-02-15 Fri 42,112 +30 6,867,630 +11324 314 -
2019-02-16 Sat 42,165 +53 6,879,780 +12150 315 +1
2019-02-17 Sun 42,241 +76 6,894,736 +14956 316 +1
2019-02-18 Mon 42,330 +89 6,916,543 +21807 316 -
2019-02-19 Tue 42,397 +67 6,932,108 +15565 317 +1
2019-02-20 Wed 42,496 +99 6,952,429 +20321 317 -
2019-02-21 Thu 42,590 +94 6,967,841 +15412 318 +1
2019-02-22 Fri 42,688 +98 6,988,287 +20446 318 -
Podsumowanie ogółem +1238 +270277 +8
Aktualizacja profilu za 5 godz. 55 min.