sukces.pl
sukces.pl
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=8sZ0Bm8_FvY

Następny film

Techniki pamięciowe - Na żywo
sukces.pl
169 Wyświetleń

sukces.pl
sukces.pl - 586 Wyświetleń
0
586 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:41:54

Magic of Y opowiada o swojej drodze do sukcesu. Przy okazji typuje 6 w totka :) Kanał Y: http://www.youtube.com/magicofy Facebook https://www.facebook.com/sukcespl Podcast https://itunes.apple.com/pl/podcast/sukces-pl/id1209499904 https://soundcloud.com/sukcespl Email jacekwisniowskisukces@gmail.com Instagram https://www.instagram.com/sukcespl Blog i transkrypty video http://mistrzmotywacji.pl/blog Rusz Dupę - moja książka http://rusz-dupe.pl http://allegro.pl/hit-ksiazka-rusz-dupe-i6899825792.html

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału sukces.pl

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-03 Sun 187,739 - 27,237,292 - 270 -
2019-02-04 Mon 187,823 +84 27,259,526 +22234 270 -
2019-02-05 Tue 187,962 +139 27,283,390 +23864 270 -
2019-02-06 Wed 188,066 +104 27,300,082 +16692 270 -
2019-02-07 Thu 188,149 +83 27,318,328 +18246 270 -
2019-02-08 Fri 188,249 +100 27,337,594 +19266 270 -
2019-02-09 Sat 188,290 +41 27,361,009 +23415 271 +1
2019-02-10 Sun 188,333 +43 27,409,557 +48548 270 -1
2019-02-11 Mon 188,380 +47 27,435,842 +26285 272 +2
2019-02-12 Tue 188,415 +35 27,454,425 +18583 272 -
2019-02-13 Wed 188,463 +48 27,471,798 +17373 272 -
2019-02-14 Thu 188,585 +122 27,497,543 +25745 272 -
2019-02-15 Fri 188,625 +40 27,513,346 +15803 273 +1
2019-02-16 Sat 188,681 +56 27,543,814 +30468 272 -1
2019-02-17 Sun 188,721 +40 27,564,911 +21097 272 -
Podsumowanie ogółem +982 +327619 +2
Aktualizacja profilu za 6 godz. 20 min.

Następny film

Techniki pamięciowe - Na żywo
sukces.pl
169 Wyświetleń