MrSetoKami
MrSetoKami
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=m9Ovbcr18Ko

Następny film

WIELKA BIBA | Red Dead Redemption 2 [#20]
MrSetoKami
184 Wyświetleń

MASAKRA! [6] This War of Mine: Stories [Ostatni Komunikat]

MrSetoKami
MrSetoKami - 36 Wyświetleń
0
36 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 04:59:37

Kup grę: http://bit.ly/SetoTWOM Zostaw suba i dołącz do rodziny: http://bit.ly/SetoSub Z kodem "SETO" -10% na zakup fotela: http://bit.ly/AKRSeto FanPage FB: http://fb.com/MrSetoKami Twitter: https://twitter.com/MrSetoKami Instagram: http://instagram.com/mrsetokami Stream: http://jarock.pl/seto-live/ Strona: http://eSeto.pl/ Dotacje: http://bit.ly/1neyeYH This War of Mine to inspirowana autentycznymi wydarzeniami gra osadzona w realiach konfliktu rozgrywającego się w czasach współczesnych, w której silnie zaakcentowany został motyw przetrwania w niesprzyjających okolicznościach. Za stworzenie tej produkcji odpowiada polskie 11 bit studios, mające w swoim dorobku m.in. wielokrotnie nagradzaną i cenioną serię Anomaly, będącą przedstawicielką gatunku „odwróconego tower defense”. The Last Broadcast jest drugą częścią w serii This War of Mine: Stories. Odcinek stworzony na podstawie pomysłu utalentowanej Meg Jayanth (80 Days) opowiada o roli prawdy w trudnych czasach. Jako operator transmisji radiowych w zniszczonym wojną mieście musisz zdecydować o tym, czy prawda może być czasem poświęcona dla dobra sprawy. Jak powiedział niegdyś Ira Glass: „W radiu posługujemy się dwoma narzędziami. Dźwiękiem i ciszą”. Zagrajmy w This War of Mine: Stories - The Last Broadcast Let's Play This War of Mine: Stories - Ostatni Komunikat This War of Mine: Stories - The Last Broadcast Gameplay

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MrSetoKami

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 152,861 - 46,790,859 - 5,156 -
2019-04-05 Fri 152,889 +28 46,808,983 +18124 5,158 +2
2019-04-06 Sat 152,904 +15 46,820,294 +11311 5,160 +2
2019-04-07 Sun 152,926 +22 46,835,465 +15171 5,161 +1
2019-04-08 Mon 152,930 +4 46,848,928 +13463 5,163 +2
2019-04-09 Tue 152,956 +26 46,863,721 +14793 5,163 -
2019-04-10 Wed 152,961 +5 46,878,305 +14584 5,163 -
2019-04-11 Thu 152,991 +30 46,899,752 +21447 5,165 +2
2019-04-12 Fri 153,011 +20 46,913,724 +13972 5,166 +1
2019-04-13 Sat 153,021 +10 46,927,846 +14122 5,166 -
2019-04-14 Sun 153,023 +2 46,943,907 +16061 5,168 +2
2019-04-15 Mon 153,034 +11 46,960,990 +17083 5,169 +1
2019-04-16 Tue 153,049 +15 46,983,697 +22707 5,170 +1
2019-04-17 Wed 153,065 +16 46,996,072 +12375 5,171 +1
2019-04-18 Thu 153,067 +2 47,009,545 +13473 5,172 +1
Podsumowanie ogółem +206 +218686 +16
Aktualizacja profilu za 2 godz. 1 min.