Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=7bR7Mc8i5FA

Następny film


Matura - angielski. Słownictwo z zakresu liceum. cz. 1 Szkoła

Nauka Języków Obcych
Nauka Języków Obcych - 193 Wyświetleń
0
193 Wyświetleń
Opublikowano 2018-07-20 07:28:24

Lekcja zawiera słownictwo z zakresu liceum, które pomoże Wam przygotować się do matury z języka angielskiego. Słówka mogą okazać się przydatne również na sprawdzianach i kartkówkach w liceum.Zalecamy powtarzać słówka na głos, starać się zapamiętać pisownie i ją ćwiczyć. Znajomość tych słów może się okazać szczególnie pomocna przy egzaminie ustnym. Lista słów jest przygotowywana na podstawie informatorów maturalnych. Zachęcam do nauki i powtarzania słówek. Zobacz nasz profil na Facebook: https://www.facebook.com/pages/Angielski-online/686537648124373

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Nauka Języków Obcych

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-06 Wed 23,460 - 15,628,623 - 195 -
2019-03-07 Thu 23,485 +25 15,635,720 +7097 196 +1
2019-03-08 Fri 23,510 +25 15,642,513 +6793 196 -
2019-03-09 Sat 23,519 +9 15,648,039 +5526 198 +2
2019-03-10 Sun 23,539 +20 15,653,926 +5887 199 +1
2019-03-11 Mon 23,573 +34 15,664,738 +10812 199 -
2019-03-12 Tue 23,598 +25 15,672,434 +7696 200 +1
2019-03-13 Wed 23,619 +21 15,679,867 +7433 200 -
2019-03-14 Thu 23,648 +29 15,687,867 +8000 200 -
2019-03-15 Fri 23,692 +44 15,698,517 +10650 201 +1
2019-03-16 Sat 23,715 +23 15,704,989 +6472 201 -
2019-03-17 Sun 23,733 +18 15,711,169 +6180 202 +1
2019-03-18 Mon 23,754 +21 15,717,164 +5995 202 -
2019-03-19 Tue 23,782 +28 15,725,862 +8698 202 -
2019-03-20 Wed 23,840 +58 15,734,000 +8138 202 -
Podsumowanie ogółem +380 +105377 +7
Aktualizacja profilu za 4 godz. 27 min.