Rafa i Ewela
Rafa i Ewela
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Ec-0pjPN3rk

MAX KARNET BOJOWY SEZON 7 | Fortnite Battle Royale

Rafa i Ewela
Rafa i Ewela - 266 Wyświetleń
1
266 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-06 12:17:13

GIVEAWAY FULL KARNET BOJOWY KOD W SKLEPIE: EWELA-YOUTUBE SUB TUTAJ: https://goo.gl/UGWbXD LIKE POD FILMEM SUB + DZWONEK! LODOWATY PREZENT [co 14 dni] Jak wziąć udział? WPISANY KOD W SKLEPIE: EWELA-YOUTUBE SUBSKRYPCJA tutaj: https://goo.gl/8hkRPn SUBSKRYPCJA tutaj: https://goo.gl/UGWbXD Follow na INSTA: https://www.instagram.com/ewela1725/ Follow na INSTA: https://www.instagram.com/rafastream/ Jak to działa? Losujemy w określonym czasie jedną osobę. Wylosowana osoba wybiera jedną z trzech LODOWYCH KOSTEK! W kostce kryje się Niesamowity Prezent o nieznanej wartości! Osoba wybiera kostkę od 1 do 3 my odkrywamy co wygrała!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Rafa i Ewela

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-09 Sat 496,386 - 47,455,050 - 596 -
2019-02-10 Sun 496,715 +329 47,547,563 +92513 597 +1
2019-02-11 Mon 496,988 +273 47,638,207 +90644 596 -1
2019-02-12 Tue 497,135 +147 47,725,456 +87249 598 +2
2019-02-13 Wed 497,573 +438 47,881,221 +155765 597 -1
2019-02-14 Thu 497,904 +331 47,954,295 +73074 597 -
2019-02-15 Fri 498,246 +342 48,065,330 +111035 598 +1
2019-02-16 Sat 498,750 +504 48,178,291 +112961 598 -
2019-02-17 Sun 499,358 +608 48,328,864 +150573 599 +1
2019-02-18 Mon 500,574 +1216 48,497,907 +169043 598 -1
2019-02-19 Tue 500,939 +365 48,590,634 +92727 599 +1
2019-02-20 Wed 501,241 +302 48,708,102 +117468 616 +17
2019-02-21 Thu 501,409 +168 48,819,303 +111201 616 -
2019-02-22 Fri 501,706 +297 48,959,790 +140487 616 -
2019-02-23 Sat 501,765 +59 49,011,748 +51958 617 +1
Podsumowanie ogółem +5379 +1556698 +21
Aktualizacja profilu za 10 godz. 0 min.