maxineczka
maxineczka

⭐ MAXI GLOW - Wyglądaj jak gwiazda ⭐ TRWAŁY MAKIJAŻ TANIMI KOSMETYKAMI ⭐

maxineczka
maxineczka - 61 Wyświetleń
0
61 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 12:16:59

↓↓ Więcej Informacji ↓↓ *** BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO :) *** ♥♥ FACEBOOK: https://www.facebook.com/Maxineczka ♥♥ ♥♥ TWITTER: https://twitter.com/Maxineczka ♥♥ ♥♥ INSTAGRAM: http://instagram.com/Maxineczka ♥♥ ♥♥ BLOG: http://maxineczka.blogspot.com/ ♥♥ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Czym wybielam zęby? Czy farbuję włosy? Czemu one się tak błyszczą? TU SĄ ODPOWIEDZI! FAQ: http://maxineczka.blogspot.com/p/faq.html +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ▞▞▞ MOJA KOLEKCJA PĘDZLI - M Brush ▞▞▞ Pędzle z najwyższej jakości naturalnego włosia kozy, ręcznie robione w Japonii. http://mintishop.pl/firm-pol-1450092376-M-Brush-by-Maxineczka.html UŻYTE KOSMETYKI: ►Podkład HD - Nude https://goldenrose.pl/produkty/cera/hd-foundation---podklad-hd---golden-rose.html ►Primer Luminous Finish https://goldenrose.pl/produkty/cera/make-up-primer-luminous---rozswietlajaca-baza-pod-makijaz---golden-rose.html ►Korekotry HD 05, 06 https://goldenrose.pl/produkty/cera/hd-concealer---korektor-hd---golden-rose.html ►Puder sypki Longwear Finishing Powder https://goldenrose.pl/produkty/cera/long-wear-finishing-powder---matujacy-puder-transparentny---golden-rose.html ►Puder prasowany HD - 202 https://goldenrose.pl/produkty/hd-powder---puder-hd---golden-rose.html ►Pudrowa kredka do brwi Eyebrow Powder Pencil 106 https://goldenrose.pl/produkty/oczy/brwi/eyebrow-powder-pencil---puder-do-brwi-w-kredce---golden-rose.html ►Paleta Strobing Highlighter Baked Trio Palette https://goldenrose.pl/produkty/cera/strobing-highlighter-baked-trio-palette---potrojna-paleta-rozswietlajaca-do-twarzy---golden-rose.html ►Contour Powder Kit https://goldenrose.pl/produkty/contour-powder-kit---paleta-do-konturowania---golden-rose.html ►Metals Sculpting Palette https://goldenrose.pl/produkty/cera/metals-sculpting-palette---metaliczna-paleta-do-modelowania-twarzy-3-w-1---golden-rose.html ►Tusz Dramatic Lashes https://goldenrose.pl/produkty/oczy/dramatic-lashes-night-black-mascara---tusz-do-rzes-wydluzajaco-podkrecajacy---golden-rose.html ►Cienie Soft Color Shimmer Mono Eyeshadow 83, 86, 87 https://goldenrose.pl/produkty/oczy/soft-color-shimmer-mono-eyeshadow---cien-do-powiek---golden-rose.html ►Kredka Miracle Pencil https://goldenrose.pl/produkty/miracle-pencil---wielofunkcyjna-kredka-do-ust-i-oczu-miracle---golden-rose.html ►Eyeliner Smart Liner Matte https://goldenrose.pl/produkty/smart-liner-matte-intense-black-eyeliner---smart-liner-z-filcowa-koncowka---golden-rose.html ►Utrwalacz do makijażu Makeup Fixing Spray https://goldenrose.pl/produkty/make-up-fixing-spray---spray-utrwalajacy-makijaz---golden-rose.html ►Pomadka Soft&Matte - 106 https://goldenrose.pl/produkty/usta/soft-matte-creamy-lip-color---matowa-pomadka-do-ust---golden-rose.html ►Błyszczyk Color Sensation Lipgloss - 103 https://goldenrose.pl/produkty/usta/blyszczyki/color-sensation-lipgloss---blyszczyk-do-ust---golden-rose.html ►KOLCZYKI: I Am ►PAZNOKCIE: Semilac 549 + 255 https://semilac.pl/pl/semilac-platinum-silver-blue-255?affiliation=cdaf5448e2ba3d6c6515fb6922849aa20e3d2235 MAKIJAŻ POWSTAŁ WE WSPÓŁPRACY Z MARKĄ GOLDEN ROSE. WYRAŻONE W NIM OPINIE SĄ W 100% SZCZERE. DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE :) ► ► ► ►

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według