MinecraftLJay
MinecraftLJay
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=yDCshavmlsc

Następny film


Minecraft #355 - "Prawdziwa męska wieża XD!"

MinecraftLJay
MinecraftLJay - 48 Wyświetleń
1
48 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 02:14:38

► Siema! Zostaw łapkę w górę, dzięki! :D ► Koszulki, gadżety: https://ljay.teetres.com ● Mój insta: http://instagram.com/ljaypl ► Kolejny odcinek z serii Minecraft! Dzisiaj budowa magicznej wieży i trochę enchantowania :D ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ♪ Music by: Kevin MacLeod ► Muzyka na licencji Creative Commons 3.0: http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/pl/ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ► Pozdro!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MinecraftLJay

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-05 Fri 628,972 - 172,419,179 - 1,415 -
2019-04-06 Sat 629,271 +299 172,576,343 +157164 1,416 +1
2019-04-07 Sun 629,660 +389 172,747,250 +170907 1,416 -
2019-04-08 Mon 629,994 +334 172,915,971 +168721 1,418 +2
2019-04-09 Tue 630,645 +651 173,192,392 +276421 1,420 +2
2019-04-10 Wed 631,139 +494 173,339,096 +146704 1,420 -
2019-04-11 Thu 631,731 +592 173,496,315 +157219 1,423 +3
2019-04-12 Fri 632,168 +437 173,644,805 +148490 1,424 +1
2019-04-13 Sat 632,615 +447 173,825,883 +181078 1,426 +2
2019-04-14 Sun 633,669 +1054 174,054,541 +228658 1,426 -
2019-04-15 Mon 634,073 +404 174,289,472 +234931 1,427 +1
2019-04-16 Tue 634,576 +503 174,465,921 +176449 1,428 +1
2019-04-17 Wed 635,264 +688 174,724,291 +258370 1,429 +1
2019-04-18 Thu 635,733 +469 174,901,845 +177554 1,429 -
2019-04-19 Fri 636,268 +535 175,108,129 +206284 1,431 +2
Podsumowanie ogółem +7296 +2688950 +16
Aktualizacja profilu za 2 godz. 14 min.

Następny film