Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=EcAt3somJUs

Następny film


MINECRAFT: Budujemy SKOKI NARCIARSKIE w 10 SEKUND, 1 MINUTĘ i 10 MINUT!

Itesim & Żelazny
Itesim & Żelazny - 21 Wyświetleń
0
21 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-12 01:35:00

Dołącz do naszego Discorda: http://mycreative.pl/discord --- ROZWIŃ OPIS! --- Spróbowaliśmy zbudować SKOKI NARCIARSKIE w 10 sekund, 1 minutę i 10 minut! Jak nam wyszło? Zobaczcie sami! :D Pamiętaj, że możesz nas śledzić też tutaj! ● Facebook : http://bit.ly/CraftCastFB ● PlanetMinecraft: http://bit.ly/PMCCraftCast Nasze prywatne kanały: ● Żelazny: http://bit.ly/ZelaznyPL ● Itesim: http://bit.ly/Itesim Kontakt/Biznes: ● E-mail: craftcastofficial@gmail.com Podobne odcinki innych twórców: ● https://www.youtube.com/watch?v=IpclfEu8TNA ● https://www.youtube.com/watch?v=hKrJLR7fu_0 ● https://www.youtube.com/watch?v=9b5dykm_4CM ● Muzyka pochodzi z bazy Epidemic Sound! ● Miasto z miniaturki: https://www.planetminecraft.com/project/greenfield---new-life-size-city-project/ ©CraftCast 2019

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Itesim & Żelazny

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-05 Fri 59,424 - 3,269,475 - 383 -
2019-04-06 Sat 59,416 -8 3,272,593 +3118 384 +1
2019-04-07 Sun 59,412 -4 3,275,146 +2553 385 +1
2019-04-08 Mon 59,426 +14 3,278,863 +3717 386 +1
2019-04-09 Tue 59,423 -3 3,281,337 +2474 386 -
2019-04-10 Wed 59,419 -4 3,285,029 +3692 387 +1
2019-04-11 Thu 59,430 +11 3,291,145 +6116 386 -1
2019-04-12 Fri 59,455 +25 3,292,830 +1685 387 +1
2019-04-13 Sat 59,470 +15 3,299,030 +6200 389 +2
2019-04-14 Sun 59,459 -11 3,302,524 +3494 389 -
2019-04-15 Mon 59,467 +8 3,304,755 +2231 390 +1
2019-04-16 Tue 59,667 +200 3,307,421 +2666 389 -1
2019-04-17 Wed 59,836 +169 3,311,505 +4084 389 -
2019-04-18 Thu 60,891 +1055 3,315,624 +4119 387 -2
2019-04-19 Fri 60,918 +27 3,319,328 +3704 387 -
Podsumowanie ogółem +1494 +49853 +4
Aktualizacja profilu za 10 godz. 0 min.

Następny film