Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=zeUFjCgBSoU

Następny film

[PS4] Detroit: Become Human #12 - Wiara Androidów
MagdalenaMariaMonika
151 Wyświetleń

Minecraft na "modnych" obcasach Sezon III #13 - Małpiszon

MagdalenaMariaMonika
MagdalenaMariaMonika - 378 Wyświetleń
0
378 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:52:11

Hej :) Dzisiaj pójdziemy do miejsca gdzie jakiś czas temu znalazłam wielką małpę na drzewie. Okaże się, że pod nią są lochy a w koło grasuję Angeliki :P Nasza wyprawa zakończy się sukcesem :D Wersja gry: Minecraft 1.7.10 Seed: MaciekJestDrugi Twórca paczki: https://www.youtube.com/user/KennarPL/feed http://kenpack.pl/ Paczka do pobrania: http://kennar.bronet.pl/MadzikBox/FULL/MadzikBox%20v1.zip Instalacja paczki: https://www.youtube.com/watch?v=5hK8ADlyVMo Grafika: https://www.youtube.com/user/Sulis101 Społeczność Facebook: http://www.facebook.com/craftnaobcasach Sklep Cupsell: http://magdalenamariamonika.cupsell.pl/ Sklep Teetres: https://mmm.teetres.com/ Muzyka "Cipher" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MagdalenaMariaMonika

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-06 Wed 1,018,843 - 396,441,685 - 2,200 -
2019-02-07 Thu 1,018,842 -1 396,551,564 +109879 2,200 -
2019-02-08 Fri 1,018,903 +61 396,607,352 +55788 2,201 +1
2019-02-09 Sat 1,018,992 +89 396,675,380 +68028 2,204 +3
2019-02-10 Sun 1,019,092 +100 396,743,741 +68361 2,204 -
2019-02-11 Mon 1,019,131 +39 396,796,413 +52672 2,205 +1
2019-02-12 Tue 1,019,169 +38 396,849,382 +52969 2,205 -
2019-02-13 Wed 1,019,137 -32 396,959,918 +110536 2,206 +1
2019-02-14 Thu 1,019,177 +40 397,015,296 +55378 2,207 +1
2019-02-15 Fri 1,019,189 +12 397,065,046 +49750 2,208 +1
2019-02-16 Sat 1,019,245 +56 397,123,056 +58010 2,208 -
2019-02-17 Sun 1,019,318 +73 397,218,266 +95210 2,209 +1
2019-02-18 Mon 1,019,302 -16 397,263,686 +45420 2,211 +2
2019-02-19 Tue 1,019,293 -9 397,315,867 +52181 2,211 -
2019-02-20 Wed 1,019,350 +57 397,367,819 +51952 2,211 -
Podsumowanie ogółem +507 +926134 +11
Aktualizacja profilu za 10 godz. 0 min.

Następny film

[PS4] Detroit: Become Human #12 - Wiara Androidów
MagdalenaMariaMonika
151 Wyświetleń