Karolajn
Karolajn
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Anmip1_dwy8

Miraculum Biedronka i Czarny Kot Sezon 3 odcinek 3 Mistrz Zabawek

Karolajn
Karolajn - 273 Wyświetleń
0
273 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-10 06:15:44

Kliknij Dzwoneczek Bądź Z Nami ஐChcesz wysłać fanart? Pod spodem znajduje się adres:)ஐ ▼ ▼ ▼ ▼ ▼ ▼ ▼ ▼ ▼ ▼ Karolina Sitek skrytka pocztowa 45 ul. Kubsza 4 44-300 Wodzisław Śląski ▼ ▼ ▼ ▼ ▼ ▼ ▼ ▼ ▼ ▼ Zapraszam serdecznie na mój: * Instagram: karolajns_ *Fanpage:https://www.facebook.com/Karolajnns/ *Snap: karolajnnss *Grupa Biedronki Karolajn: https://www.facebook.com/groups/BiedronkiKarolajn/ Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use. This content belongs to: © Zagtoon © Method Animation © Toei Animation © SAMG Animation © Thomas Astruc © Jeremy Zag

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Karolajn

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-05 Fri 98,629 - 37,772,261 - 359 -
2019-04-06 Sat 98,624 -5 37,787,931 +15670 359 -
2019-04-07 Sun 98,717 +93 37,812,376 +24445 359 -
2019-04-08 Mon 98,865 +148 37,851,615 +39239 361 +2
2019-04-09 Tue 99,067 +202 37,915,521 +63906 361 -
2019-04-10 Wed 99,148 +81 37,958,573 +43052 358 -3
2019-04-11 Thu 99,196 +48 37,901,924 -56649 358 -
2019-04-12 Fri 99,257 +61 37,925,629 +23705 346 -12
2019-04-13 Sat 99,385 +128 37,896,040 -29589 346 -
2019-04-14 Sun 99,436 +51 37,916,849 +20809 346 -
2019-04-15 Mon 99,489 +53 37,934,410 +17561 346 -
2019-04-16 Tue 99,475 -14 37,955,557 +21147 347 +1
2019-04-17 Wed 99,478 +3 37,976,797 +21240 348 +1
2019-04-18 Thu 99,504 +26 37,994,565 +17768 348 -
2019-04-19 Fri 99,515 +11 38,006,920 +12355 348 -
Podsumowanie ogółem +886 +234659 -11
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.