Codziennie fit
Codziennie fit
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=q52S-S2tDVo

Następny film


Moja pierwsza trasa treningowa! Relacja! | Codziennie Fit VLOG

Codziennie fit
Codziennie fit - 299 Wyświetleń
0
299 Wyświetleń
Opublikowano 2018-07-20 06:46:06

To już! Pierwszy weekend mojej trasy treningowej już za nami! Zobaczcie jak wyglądały nasze wspólne treningi w Krakowie i Katowicach! Niedługo odwiedzimy także Gdynię, Bydgoszcz, Wrocław i Szczecin! Bilety dostępne są tu: http://sklep.codzienniefit.pl/tour Partnerzy trasy ➡ Codziennie fit tour powered by PUMA: ✔ PUMA ➡ https://pl-eu.puma.com/ ✔ One Day More ➡ https://onedaymore.pl/ ✔ Olimp Sport Nutrition ➡ https://olimp-supplements.com/ ✔ BodyBoom ➡ https://www.bodyboom.pl/ ✔ Sonko - Dbaj o Siebie ➡ http://www.znamizdrowo.pl/ ✔ CityFit ➡ http://cityfit.pl/ ✔ Body Chief ➡ https://bodychief.pl/ ✔ AccorHotels ➡ https://www.accorhotels.com/ ✔ Woda dla firmy ➡ https://wodadlafirmy.pl/ Credit: -------------------------------------------------------- Song: Daav One - Whim [Concordia Recordings] http://youtu.be/LC4o4--to6o Song: Mario Ayuda - Memories [Concordia Recordings] https://youtu.be/-5U6UKTGKEg Song: Mario Ayuda & Qaayel - Wake Up [Concordia Recordings] https://youtu.be/uxCjLdNFHYw Song: Bjorn - Tides [Concordia Recordings] https://youtu.be/Adxu3Q3ikU0 Song: Mario Ayuda - Deep Inside You [Concordia Recordings] https://youtu.be/tSeBrDzBKbk Song: Sven Schwarz - Forward (Mario Ayuda & Blaikz Edit) [Concordia Recordings] https://youtu.be/hxW3hD-gqUQ Song: Ark One & Scutra - Forsaken [Concordia Recordings] https://youtu.be/Qq-_zPddPjk Kevin MacLeod: Life of Riley – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Źródło: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1400054 Wykonawca: http://incompetech.com/ --------------------------------------------------------

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Codziennie fit

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-09 Tue 103,939 - 10,369,296 - 178 -
2019-04-10 Wed 104,012 +73 10,380,632 +11336 178 -
2019-04-11 Thu 104,073 +61 10,390,962 +10330 178 -
2019-04-12 Fri 104,155 +82 10,404,951 +13989 179 +1
2019-04-13 Sat 104,183 +28 10,414,203 +9252 179 -
2019-04-14 Sun 104,236 +53 10,422,025 +7822 179 -
2019-04-15 Mon 104,309 +73 10,431,509 +9484 179 -
2019-04-16 Tue 104,428 +119 10,445,798 +14289 179 -
2019-04-17 Wed 104,462 +34 10,454,621 +8823 179 -
2019-04-18 Thu 104,497 +35 10,462,100 +7479 179 -
2019-04-19 Fri 104,536 +39 10,469,130 +7030 179 -
2019-04-20 Sat 104,556 +20 10,474,360 +5230 179 -
2019-04-21 Sun 104,582 +26 10,479,100 +4740 179 -
2019-04-22 Mon 104,623 +41 10,484,830 +5730 179 -
2019-04-23 Tue 104,646 +23 10,489,595 +4765 179 -
Podsumowanie ogółem +707 +120299 +1
Aktualizacja profilu za 1 godz. 53 min.