DeeJayPallaside
DeeJayPallaside
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Hj9HZmMDi0I

Następny film


DeeJayPallaside
DeeJayPallaside - 266 Wyświetleń
1
266 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-15 06:09:45

MOMO ponownie wraca! Tym razem jako MOMO CHALLENGE! Czy jest się czego obawiać?.. ► ODCINEK O MOMO : https://youtu.be/1TbGxujNGxg ► NIEBIESKI WIELORYB : https://youtu.be/aAmh7w05xOs ► Zakup biurko ULTRADESK na : http://www.ultradesk.pl (z kodem rabatowym "ŻiŻeJ" 15% zniżki!) ► INSTAGRAM : http://instagram.com/deejaypallaside ► FANPAGE : http://www.facebook.com/DeeJayPallaside ► GRUPA NA FACEBOOKU : http://tinyurl.com/chm5wu9 ► SUBSKRYBUJ : http://tinyurl.com/SubPls ► MAIL KONTAKTOWY : biznes.zizej@gmail.com ► Zakup fotel AKRacing na : http://www.akracing.pl (z kodem rabatowym "ŻiŻeJ" 10% zniżki!) ► Źródła : - https://nto.pl/momo-challenge-szkoly-i-policja-ostrzegaja-rodzicow-co-to-jest-momo-challenge-zasady-niebezpiecznej-gry-081118/ar/13545005 - https://dziennikzachodni.pl/lalka-momo-challenge-wstrzasajace-fakty-o-grze-straszna-laleczka-momo-to-grozi-smiercia-policja-ostrzega-rodzicow/ga/13550474/zd/31522506 - https://gk24.pl/momo-challenge-2018-na-czym-polega-makabryczna-gra-policja-ostrzega-zasady-gry-rodzice-uwazajcie-na-swoje-dzieci-14112018/ar/13547191 - https://pomorska.pl/momo-challenge-policja-ostrzega-przed-gra-skad-wziela-sie-przerazajaca-postac-ktora-straszy-internautow/ar/13449477

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału DeeJayPallaside

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 1,622,066 - 184,496,637 - 2,944 -
2019-04-05 Fri 1,622,360 +294 184,523,251 +26614 2,944 -
2019-04-06 Sat 1,622,677 +317 184,560,855 +37604 2,944 -
2019-04-07 Sun 1,622,970 +293 184,599,442 +38587 2,944 -
2019-04-08 Mon 1,623,502 +532 184,743,817 +144375 2,945 +1
2019-04-09 Tue 1,625,499 +1997 184,993,911 +250094 2,945 -
2019-04-10 Wed 1,627,199 +1700 185,172,349 +178438 2,943 -2
2019-04-11 Thu 1,627,949 +750 185,177,453 +5104 2,943 -
2019-04-12 Fri 1,628,456 +507 185,226,687 +49234 2,943 -
2019-04-13 Sat 1,628,841 +385 185,286,083 +59396 2,943 -
2019-04-14 Sun 1,629,375 +534 185,365,829 +79746 2,945 +2
2019-04-15 Mon 1,629,753 +378 185,411,329 +45500 2,945 -
2019-04-16 Tue 1,630,283 +530 185,463,157 +51828 2,945 -
2019-04-17 Wed 1,630,958 +675 185,535,356 +72199 2,945 -
2019-04-18 Thu 1,632,489 +1531 185,792,679 +257323 2,946 +1
Podsumowanie ogółem +10423 +1296042 +2
Aktualizacja profilu za 8 godz. 10 min.

Następny film