Codziennie fit
Codziennie fit
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Ardsiq0NLdE

NAGRYWAMY PŁYTĘ DVD! BACKSTAGE | Codziennie Fit VLOG

Codziennie fit
Codziennie fit - 185 Wyświetleń
0
185 Wyświetleń
Opublikowano 2018-07-20 06:46:04

Dzisiaj zabieram Was ze sobą na plan filmowy, na którym nagrywaliśmy moją płytę DVD z treningami. Mam nadzieję, że dzięki temu filmikowi chociaż przez chwilę poczujecie się tak, jakbyście byli ze mną! TUTAJ MOŻNA KUPIĆ PŁYTĘ: http://bit.ly/plytadvd Moja książka: http://bit.ly/codzienniefitksiazka Więcej ćwiczeń & zdrowych przepisów: http://codzienniefit.pl Zasubskrybuj mój kanał: http://bit.ly/1NETB6n Polubmy się: https://www.facebook.com/codzienniefit Instagram: http://instagram.com/codziennie_fit

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Codziennie fit

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-09 Tue 103,939 - 10,369,296 - 178 -
2019-04-10 Wed 104,012 +73 10,380,632 +11336 178 -
2019-04-11 Thu 104,073 +61 10,390,962 +10330 178 -
2019-04-12 Fri 104,155 +82 10,404,951 +13989 179 +1
2019-04-13 Sat 104,183 +28 10,414,203 +9252 179 -
2019-04-14 Sun 104,236 +53 10,422,025 +7822 179 -
2019-04-15 Mon 104,309 +73 10,431,509 +9484 179 -
2019-04-16 Tue 104,428 +119 10,445,798 +14289 179 -
2019-04-17 Wed 104,462 +34 10,454,621 +8823 179 -
2019-04-18 Thu 104,497 +35 10,462,100 +7479 179 -
2019-04-19 Fri 104,536 +39 10,469,130 +7030 179 -
2019-04-20 Sat 104,556 +20 10,474,360 +5230 179 -
2019-04-21 Sun 104,582 +26 10,479,100 +4740 179 -
2019-04-22 Mon 104,623 +41 10,484,830 +5730 179 -
2019-04-23 Tue 104,646 +23 10,489,595 +4765 179 -
Podsumowanie ogółem +707 +120299 +1
Aktualizacja profilu za 1 godz. 53 min.