Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=VeXhvgeRLJ4

Następny film


NASZE OSTATNIE WAKACJE WE DWOJE ⁉️

Aleksandra Żuraw
Aleksandra Żuraw - 270 Wyświetleń
0
270 Wyświetleń
Opublikowano 2018-09-07 04:38:40

Kochani! Konieczne napiszcie w komentarzu jak Wam minęły tegoroczne wakacje i zostawcie „☀️” Z okazji nowego roku szkolnego i końca wakacji mam dla Was również kod rabatowy do http://www.hello-body.pl Kod rabatowy: OLAZURAWYT Mam nadzieje,że tak jak mi ich produkty przypadną Wam do gustu ❤️ Subskrybuj: https://www.youtube.com/c/AleksandraZuraw?sub_confirmation=1 Facebook: https://www.facebook.com/alexandrazuraw Instagram: https://www.instagram.com/aleksandrazuraw Współpraca komercyjna: wspolpraca@olazuraw.tv

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Aleksandra Żuraw

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-08 Mon 488,776 - 42,386,816 - 139 -
2019-04-09 Tue 488,799 +23 42,399,932 +13116 139 -
2019-04-10 Wed 490,678 +1879 42,733,817 +333885 140 +1
2019-04-11 Thu 491,266 +588 42,858,093 +124276 140 -
2019-04-12 Fri 491,903 +637 42,967,515 +109422 140 -
2019-04-13 Sat 492,283 +380 43,039,240 +71725 140 -
2019-04-14 Sun 492,451 +168 43,075,618 +36378 140 -
2019-04-15 Mon 492,454 +3 43,105,486 +29868 140 -
2019-04-16 Tue 492,452 -2 43,117,485 +11999 140 -
2019-04-17 Wed 492,483 +31 43,139,322 +21837 141 +1
2019-04-18 Thu 492,480 -3 43,233,914 +94592 141 -
2019-04-19 Fri 492,477 -3 43,271,938 +38024 141 -
2019-04-20 Sat 492,481 +4 43,284,459 +12521 141 -
2019-04-21 Sun 492,481 - 43,293,690 +9231 141 -
2019-04-22 Mon 492,420 -61 43,302,373 +8683 141 -
Podsumowanie ogółem +3644 +915557 +2
Aktualizacja profilu za 5 godz. 13 min.

Następny film