OP Fortnite
OP Fortnite
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=krJF_budMak

New OP Turret Glitch! Fortnite Op & Funny Moments

OP Fortnite
OP Fortnite - 26 Wyświetleń
0
26 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 04:25:50

Send your Fortnite clips - fortniteopmoments@gmail.com Contact me at : fortniteopmoments@gmail.com Source: ItsJXD - https://www.youtube.com/watch?v=60vYE37DJkc ItsJXD - https://www.youtube.com/watch?v=4JpEYvALR_Y Scrougeee - https://www.youtube.com/watch?v=tPPlFf50jHk https://www.twitch.tv/novafoxtv https://www.twitch.tv/i_usedto https://www.twitch.tv/tfue https://www.twitch.tv/mongraal https://www.twitch.tv/dakotaz https://www.twitch.tv/tsm_daequan https://www.twitch.tv/vivid https://www.twitch.tv/mrsavagem https://www.twitch.tv/eryctriceps https://www.twitch.tv/symfuhny https://www.twitch.tv/chap https://www.twitch.tv/sypherpk

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału OP Fortnite

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-09 Tue 240,153 - 46,197,922 - 99 -
2019-04-10 Wed 240,253 +100 46,297,264 +99342 100 +1
2019-04-11 Thu 240,369 +116 46,400,139 +102875 91 -9
2019-04-12 Fri 240,427 +58 32,700,333 -13699806 92 +1
2019-04-13 Sat 240,521 +94 32,761,981 +61648 91 -1
2019-04-14 Sun 240,594 +73 32,831,818 +69837 92 +1
2019-04-15 Mon 240,589 -5 32,909,785 +77967 93 +1
2019-04-16 Tue 240,681 +92 33,014,957 +105172 94 +1
2019-04-17 Wed 240,808 +127 33,096,879 +81922 94 -
2019-04-18 Thu 240,879 +71 33,177,474 +80595 95 +1
2019-04-19 Fri 241,090 +211 33,289,950 +112476 95 -
2019-04-20 Sat 241,279 +189 33,414,602 +124652 95 -
2019-04-21 Sun 241,397 +118 33,517,468 +102866 95 -
2019-04-22 Mon 241,492 +95 33,598,093 +80625 96 +1
2019-04-23 Tue 241,520 +28 33,651,999 +53906 96 -
Podsumowanie ogółem +1367 -12545923 -3
Aktualizacja profilu za 0 godz. 50 min.