vojtaz
vojtaz
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=VzCfLV4y8qo

Następny film


vojtaz
vojtaz - 600 Wyświetleń
0
600 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:41:29

Młodzi kawalarze grają w nowoczesną grę planszową. Czy to jest.. NOWA, LEPSZA JENGA? YETI IN MY SPAGHETTI ★ Nie bądź smutny, kup koszulke: https://vojtaz.teetres.com Facebook ► https://www.facebook.com/xVojtaz Grupa na Facebooku ► https://www.facebook.com/groups/piekn... Instagram ► https://www.instagram.com/xVojtaz Snapchat ► vujtz ★ Młodzi Kawalarze: Blowek - https://www.youtube.com/user/MinecraftBlow Marcin - https://www.instagram.com/szamiak 5.000 - Kolejna next-genowa planszówka? ► PODOBA SIĘ FILM? LAJKUJ, KOMENTUJ & SUBUJ! ◄ Koniecznie przy subie walnij w dzwonek - BY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału vojtaz

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-05 Tue 393,743 - 37,531,227 - 304 -
2019-02-06 Wed 393,735 -8 37,534,882 +3655 304 -
2019-02-07 Thu 393,713 -22 37,538,477 +3595 304 -
2019-02-08 Fri 393,686 -27 37,542,145 +3668 304 -
2019-02-09 Sat 393,657 -29 37,547,819 +5674 304 -
2019-02-10 Sun 393,603 -54 37,551,198 +3379 304 -
2019-02-11 Mon 393,582 -21 37,553,923 +2725 304 -
2019-02-12 Tue 393,571 -11 37,556,982 +3059 304 -
2019-02-13 Wed 393,562 -9 37,559,949 +2967 304 -
2019-02-14 Thu 393,546 -16 37,564,218 +4269 304 -
2019-02-15 Fri 393,534 -12 37,566,773 +2555 304 -
2019-02-16 Sat 393,513 -21 37,569,639 +2866 304 -
2019-02-17 Sun 393,491 -22 37,572,730 +3091 304 -
2019-02-18 Mon 393,484 -7 37,576,807 +4077 304 -
2019-02-19 Tue 393,481 -3 37,579,397 +2590 304 -
Podsumowanie ogółem -262 +48170 -
Aktualizacja profilu za 2 godz. 7 min.