PatiTV
PatiTV
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=qWFV0WxjWqs

Następny film

JEDYNAK- życiowa katastrofa
PatiTV
187 Wyświetleń

PatiTV
PatiTV - 44 Wyświetleń
0
44 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-10 09:46:35

Zostań moim widzem! ☛ http://bit.ly/kanalPatiTV INSTAGRAM ☛ http://bit.ly/insta_patitv FACEBOOK ☛ http://bit.ly/fb_PatiTV GRUPA NA FB ☛http://bit.ly/PatiTV_prywatnie WSPÓŁPRACA DLA FIRM ☛ patitv.yt@gmail.com ADRES ☛ PatiTV skr. poczt. 10, 43-100 Tychy Linki: Fotelik Takata: http://bit.ly/fotelik_takata Sklep Małe ABC: http://maleabc.pl/ Buty Antka: http://bit.ly/2QllBVN Moja bluza: http://bit.ly/2SpR6A2 Moje spodnie: http://bit.ly/2Dpx0eH Buty Air Max 90: http://bit.ly/2DnKcAS Mleko w promocji: http://bit.ly/2RSLtVC Kody: MIXIT KOD: -10% na zamówienie ważne do 15.02 na hasło Patitvmix na stronie http://bit.ly/link_mixit Czym nagrywam: Dron: http://bit.ly/nowy_dron Aparat: http://bit.ly/2J4yGvv Statyw Joby: http://bit.ly/2QzNRV2 http://bit.ly/2QvozDv , http://bit.ly/2BWIS8U Mój makijaż: ✶ podkład Estee Lauder: http://bit.ly/2md0Udt ✶ cienie Smashbox: http://bit.ly/2LAie8G ✶ eye liner Kat Von D: http://bit.ly/2mioiqX ✶ brwi: http://bit.ly/2DbE9yM ✶ tusz: http://bit.ly/2CIPNjN ✶ róż: http://bit.ly/2CIUfik ✶ rozświetlacz: http://bit.ly/2CWok2e Nie podaje wykorzystanych utworów ani w komentarzach ani w wiadomościach prywatnych. Playlisty: ► Vlogi: http://bit.ly/2xSwlBR ► Mama i dziecko: http://bit.ly/2wxwMxB ► Ciąża: http://bit.ly/2fTUxg9 ► Kosmetyki: http://bit.ly/2knext3 ► Święta: http://bit.ly/2fRuZQM ► Recenzje i testy: http://bit.ly/2yq9iz8 ► Haul: http://bit.ly/2hOquat ► Organizacja czasu: http://bit.ly/2y11kv9 ► Pogadanki: http://bit.ly/2xig6tp #macierzyństwo #patitv #katowice

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału PatiTV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-08 Fri 24,817 - 6,189,467 - 476 -
2019-02-09 Sat 24,824 +7 6,194,741 +5274 476 -
2019-02-10 Sun 24,834 +10 6,199,431 +4690 476 -
2019-02-11 Mon 24,848 +14 6,210,049 +10618 477 +1
2019-02-12 Tue 24,868 +20 6,216,145 +6096 478 +1
2019-02-13 Wed 24,878 +10 6,224,416 +8271 478 -
2019-02-14 Thu 24,897 +19 6,229,580 +5164 478 -
2019-02-15 Fri 24,903 +6 6,235,836 +6256 479 +1
2019-02-16 Sat 24,915 +12 6,243,322 +7486 479 -
2019-02-17 Sun 24,916 +1 6,246,894 +3572 479 -
2019-02-18 Mon 24,932 +16 6,251,408 +4514 479 -
2019-02-19 Tue 24,942 +10 6,255,708 +4300 479 -
2019-02-20 Wed 24,956 +14 6,261,394 +5686 479 -
2019-02-21 Thu 24,962 +6 6,264,614 +3220 479 -
2019-02-22 Fri 24,966 +4 6,266,845 +2231 479 -
Podsumowanie ogółem +149 +77378 +3
Aktualizacja profilu za 9 godz. 4 min.

Następny film

JEDYNAK- życiowa katastrofa
PatiTV
187 Wyświetleń