JANUSH
JANUSH
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=v8822cYjR6c

OCENIANIE FRAKCJI - JEDNE Z NAJLEPSZYCH FRAKCJI

JANUSH
JANUSH - 158 Wyświetleń
0
158 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-01 11:00:11

JEŚLI CHCESZ WYGRAĆ RANGE TO: POLUB FILM + DAJ SUBA + NAPISZ W KOMENTARZU SWÓJ NICK = WYGRANA!!! PISZCIE W KOMENATRZU CO SADZICIE O EVENCIE I ZOSTAWCIE DZWONECZEK DO ROBIENIA LIVE IP SERWERA: janpvp.eu WERSJA SERWERA: BlazingPack 1.8.8

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału JANUSH

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-09 Tue 25,870 - 3,026,058 - 437 -
2019-04-10 Wed 25,870 - 3,026,830 +772 437 -
2019-04-11 Thu 25,874 +4 3,027,623 +793 440 +3
2019-04-12 Fri 25,872 -2 3,028,111 +488 439 -1
2019-04-13 Sat 25,864 -8 3,028,436 +325 440 +1
2019-04-14 Sun 25,860 -4 3,029,220 +784 440 -
2019-04-15 Mon 25,857 -3 3,029,961 +741 440 -
2019-04-16 Tue 25,861 +4 3,032,266 +2305 440 -
2019-04-17 Wed 25,862 +1 3,034,034 +1768 440 -
2019-04-18 Thu 25,873 +11 3,035,334 +1300 442 +2
2019-04-19 Fri 25,872 -1 3,036,251 +917 441 -1
2019-04-20 Sat 25,874 +2 3,037,414 +1163 441 -
2019-04-21 Sun 25,876 +2 3,039,197 +1783 441 -
2019-04-22 Mon 25,874 -2 3,040,221 +1024 443 +2
2019-04-23 Tue 25,873 -1 3,040,963 +742 443 -
Podsumowanie ogółem +3 +14905 +6
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.