MKRR3
MKRR3
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=wkOINSFdPhQ

OMÓWIENIE KART Z BOOMSDAY PROJECT #14 - Hearthstone Extra

MKRR3
MKRR3 - 162 Wyświetleń
0
162 Wyświetleń
Opublikowano 2018-08-06 08:29:27

➜ NAJTAŃSZE GRY ▰ https://www.g2a.com/r/mkrr3 (z kodem MKR 3% cashbacku) ➜ SUBSKRYBUJ DRUGI KANAŁ ▰ http://www.youtube.com/mkrr3live ➜ STREAM ▰ http://www.twitch.tv/mkrr3 ➜ FANPAGE ▰ http://www.facebook.com/mkrr3 ➜ INSTAGRAM ▰ https://www.instagram.com/mkrr3hs/ ➜ GRUPA FACEBOOK ▰ https://www.facebook.com/groups/433426896814897/ OMÓWIENIE KART Z BOOMSDAY PROJECT #14 - Hearthstone Extra Hearthstone to logiczna gra karciana. Oparta na modelu free to play z systemem mikropłatności, a głównym elementem rozgrywki są pojedynki online przeciwko innym osobom. Twórcami gry jest studio Blizzard Entertainment, autorzy wielu wielkich hitów, jak choćby serie Diablo, StarCraft, Warcraft i World of Warcraft!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MKRR3

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-08 Mon 119,405 - 51,174,268 - 2,188 -
2019-04-09 Tue 119,419 +14 51,182,012 +7744 2,188 -
2019-04-10 Wed 119,420 +1 51,190,413 +8401 2,188 -
2019-04-11 Thu 119,435 +15 51,197,220 +6807 2,188 -
2019-04-12 Fri 119,434 -1 51,209,145 +11925 2,189 +1
2019-04-13 Sat 119,441 +7 51,226,992 +17847 2,189 -
2019-04-14 Sun 119,447 +6 51,248,273 +21281 2,190 +1
2019-04-15 Mon 119,452 +5 51,269,858 +21585 2,190 -
2019-04-16 Tue 119,482 +30 51,292,349 +22491 2,191 +1
2019-04-17 Wed 119,500 +18 51,310,427 +18078 2,191 -
2019-04-18 Thu 119,516 +16 51,327,717 +17290 2,192 +1
2019-04-19 Fri 119,511 -5 51,346,981 +19264 2,193 +1
2019-04-20 Sat 119,525 +14 51,356,110 +9129 2,194 +1
2019-04-21 Sun 119,529 +4 51,380,346 +24236 2,195 +1
2019-04-22 Mon 119,531 +2 51,397,404 +17058 2,196 +1
Podsumowanie ogółem +126 +223136 +8
Aktualizacja profilu za 9 godz. 40 min.