Fuzionek
Fuzionek
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=76ytjUO5tmI

Następny film


OMAWIAM SWOJE FILMY DLA PIENIĘDZY [1]

Fuzionek
Fuzionek - 36 Wyświetleń
0
36 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 04:14:31

Ponieważ dzisiaj mam urodziny i chcę ogłosić Q/A to chciałem zrobić jakiś szybki i prosty filmik.... wyszło na to, że stworzyłem sobie nową serię na łatwe piniondze xD ODWIEDŹ TEŻ : ►FACEBOOK : https://www.facebook.com/FuzionekFP ►SNAPCHAT : Fuzionek ►GRUPA DLA WIDZÓW : https://www.facebook.com/groups/Fuzio... ►MÓJ ASK : http://ask.fm/Fuzionek ►TANDETNE KOSZULKI I KUBKI : http://fuzionia.cupsell.pl/ ►MÓJ INSTAGRAM : https://www.instagram.com/fuzionekyt/ ►FAJNA WIKI Z TEORIAMI : http://pl.teoria.wikia.com/wiki/Teori... ♦SPRAWDŹ MOJE PLAYLISTY!♦ ❶POPULARNE FILMY : https://goo.gl/X8HPha ❷TEORIE : https://goo.gl/fkVxia ❸FAN TEORIE : https://goo.gl/1GfJlP ❹NIEWYJAŚNIONE : https://goo.gl/8C3MvB ❺CIEKAWOSTKI : https://goo.gl/l7n9a5 ❻MOJE TOPKI : https://goo.gl/4fdPPz ❼POGADANKI O KRESKÓWKACH : https://goo.gl/A6OEVT ❽CREEPYPASTY (SERIA PORZUCONA ) : https://goo.gl/hGvLvm ♦KONTAKT/ZAPYTANIA BIZNESOWE♦ : fuzionek95@gmail.com

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Fuzionek

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 239,750 - 39,425,303 - 186 -
2019-04-05 Fri 239,733 -17 39,428,383 +3080 186 -
2019-04-06 Sat 239,721 -12 39,432,251 +3868 186 -
2019-04-07 Sun 239,712 -9 39,436,820 +4569 186 -
2019-04-08 Mon 239,693 -19 39,441,015 +4195 186 -
2019-04-09 Tue 239,645 -48 39,448,238 +7223 186 -
2019-04-10 Wed 239,615 -30 39,452,622 +4384 186 -
2019-04-11 Thu 239,621 +6 39,456,760 +4138 186 -
2019-04-12 Fri 239,603 -18 39,461,040 +4280 186 -
2019-04-13 Sat 239,566 -37 39,464,907 +3867 186 -
2019-04-14 Sun 239,517 -49 39,471,067 +6160 186 -
2019-04-15 Mon 239,507 -10 39,475,113 +4046 186 -
2019-04-16 Tue 239,483 -24 39,479,501 +4388 186 -
2019-04-17 Wed 239,462 -21 39,484,070 +4569 186 -
2019-04-18 Thu 239,450 -12 39,487,356 +3286 186 -
Podsumowanie ogółem -300 +62053 -
Aktualizacja profilu za 7 godz. 31 min.

Następny film