vojtaz
vojtaz
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=NxrIIRuiYlA

Outlast 2 [#2] | JEST GORZEJ NIŻ MYŚLAŁEM..

vojtaz
vojtaz - 377 Wyświetleń
0
377 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:41:22

Beczka to najlepszy przyjaciel przestraszonego człowieka na nawiedzonej farmie... Gra: http://store.steampowered.com/app/414700/ WSZYSTKIE ODCINKI: https://www.youtube.com/playlist?list=PLFgidY0Jk64AdZkw4nOIVddKsr6k20mE6 ❗️❗️ Subskrybujcie kanał jeżeli spodobają Wam się filmy! Kliknij w dzwonek przy subie, żeby nie przegapić kolejnego filmu! Dzięki! ► Facebook https://goo.gl/0IUqg9 ► Instagram https://instagram.com/xVojtaz ► Snapchat VUJTZ ► Dołącz do Ekipy na fejsie! Piękne Pszczoły ► https://goo.gl/5IQdGR

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału vojtaz

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-03 Sun 393,787 - 37,524,384 - 304 -
2019-02-04 Mon 393,767 -20 37,527,562 +3178 304 -
2019-02-05 Tue 393,743 -24 37,531,227 +3665 304 -
2019-02-06 Wed 393,735 -8 37,534,882 +3655 304 -
2019-02-07 Thu 393,713 -22 37,538,477 +3595 304 -
2019-02-08 Fri 393,686 -27 37,542,145 +3668 304 -
2019-02-09 Sat 393,657 -29 37,547,819 +5674 304 -
2019-02-10 Sun 393,603 -54 37,551,198 +3379 304 -
2019-02-11 Mon 393,582 -21 37,553,923 +2725 304 -
2019-02-12 Tue 393,571 -11 37,556,982 +3059 304 -
2019-02-13 Wed 393,562 -9 37,559,949 +2967 304 -
2019-02-14 Thu 393,546 -16 37,564,218 +4269 304 -
2019-02-15 Fri 393,534 -12 37,566,773 +2555 304 -
2019-02-16 Sat 393,513 -21 37,569,639 +2866 304 -
2019-02-17 Sun 393,491 -22 37,572,730 +3091 304 -
Podsumowanie ogółem -296 +48346 -
Aktualizacja profilu za 10 godz. 0 min.