BOXDEL
BOXDEL
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=X2abzmKeEDw

Następny film

CZY DANIELMAGICAL MOŻE BYĆ OPĘTANY?
BOXDEL
415 Wyświetleń

BOXDEL
BOXDEL - 580 Wyświetleń
0
580 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:44:38

Parodia Life Hacków Kamil InTravel: https://www.youtube.com/kamilintravel JetCrew: https://www.youtube.com/user/JETPtv SOCIALE: Subskrybuj ➛ http://boxdel.com/sub Facebook ➛ http://boxdel.com/fb Instagram ➛ http://boxdel.com/ig Współpraca / Kontakt ➛ m@boxdel.com

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału BOXDEL

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-08 Fri 1,397,433 - 3,202,078 - 5 -
2019-03-09 Sat 1,398,565 +1132 3,253,660 +51582 5 -
2019-03-10 Sun 1,399,038 +473 3,279,554 +25894 5 -
2019-03-11 Mon 1,399,224 +186 3,295,826 +16272 5 -
2019-03-12 Tue 1,399,027 -197 3,309,153 +13327 5 -
2019-03-13 Wed 1,409,281 +10254 3,863,418 +554265 7 +2
2019-03-14 Thu 1,412,344 +3063 4,123,849 +260431 7 -
2019-03-15 Fri 1,414,677 +2333 4,406,364 +282515 8 +1
2019-03-16 Sat 1,415,745 +1068 4,482,544 +76180 8 -
2019-03-17 Sun 1,419,548 +3803 4,902,598 +420054 9 +1
2019-03-18 Mon 1,420,783 +1235 4,968,098 +65500 9 -
2019-03-19 Tue 1,422,081 +1298 5,045,986 +77888 9 -
2019-03-20 Wed 1,423,842 +1761 5,216,514 +170528 8 -1
2019-03-21 Thu 1,424,714 +872 5,170,408 -46106 8 -
2019-03-22 Fri 1,425,385 +671 5,212,470 +42062 9 +1
Podsumowanie ogółem +27952 +2010392 +4
Aktualizacja profilu za 7 godz. 21 min.

Następny film

CZY DANIELMAGICAL MOŻE BYĆ OPĘTANY?
BOXDEL
415 Wyświetleń