Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=us1fwd64i0Q

Następny film

Dino dinozaur - Piosenki dla dzieci bajubaju.tv
Piosenki dla dzieci - bajubaju.tv
417 Wyświetleń

Pingwiny - Piosenki dla dzieci bajubaju.tv

Piosenki dla dzieci - bajubaju.tv
0
130 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 03:18:07

Pingwiny Piosenki dla dzieci bajubaju.tv https://www.facebook.com/bajubaju.tv Tekst piosenki : O jak przyjemnie i jak wesoło w Pingwinka bawić się się się, Raz nóżka lewa, raz nóżka prawa, Do przodu, do tyłu i raz, dwa i trzy.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Piosenki dla dzieci - bajubaju.tv

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 309,554 - 318,160,418 - 151 -
2019-04-05 Fri 309,857 +303 318,480,932 +320514 151 -
2019-04-06 Sat 310,232 +375 318,802,477 +321545 151 -
2019-04-07 Sun 310,569 +337 319,119,128 +316651 151 -
2019-04-08 Mon 311,051 +482 319,552,228 +433100 151 -
2019-04-09 Tue 311,321 +270 319,846,309 +294081 151 -
2019-04-10 Wed 311,628 +307 320,186,179 +339870 151 -
2019-04-11 Thu 311,974 +346 320,532,349 +346170 151 -
2019-04-12 Fri 312,347 +373 320,882,324 +349975 151 -
2019-04-13 Sat 312,924 +577 321,410,524 +528200 151 -
2019-04-14 Sun 313,245 +321 321,723,884 +313360 151 -
2019-04-15 Mon 313,465 +220 322,014,567 +290683 151 -
2019-04-16 Tue 313,845 +380 322,357,024 +342457 151 -
2019-04-17 Wed 314,164 +319 322,722,803 +365779 151 -
2019-04-18 Thu 314,494 +330 323,067,420 +344617 151 -
Podsumowanie ogółem +4940 +4907002 -
Aktualizacja profilu za 5 godz. 10 min.

Następny film

Dino dinozaur - Piosenki dla dzieci bajubaju.tv
Piosenki dla dzieci - bajubaju.tv
417 Wyświetleń