Faja
Faja
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=21TCbt3BHEM

Pokaż co potrafisz #1273 ► Lodówką o 2 w nocy :)

Faja
Faja - 34 Wyświetleń
0
34 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 05:27:20

#worldoftanks #FV4005 ► Kupuj gry 3% taniej z kodem FAJA: https://www.g2a.com/r/faja ► Zostań Patronem: https://patronite.pl/faja Chcesz wspomóc kanał ? ► https://tipanddonation.com/faja77 ► STREAM: https://gaming.youtube.com/c/Faja/live ► Funpage - FajaBB: https://www.facebook.com/fajaBB ► Fajowi Czołgiści: https://www.facebook.com/groups/393841507482664/ ► mail: faja77wot@gmail.com ► Discord: https://discord.gg/t8BuTHj

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Faja

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 124,320 - 63,455,895 - 3,982 -
2019-04-05 Fri 124,318 -2 63,463,852 +7957 3,983 +1
2019-04-06 Sat 124,328 +10 63,470,973 +7121 3,983 -
2019-04-07 Sun 124,326 -2 63,477,995 +7022 3,985 +2
2019-04-08 Mon 124,329 +3 63,486,464 +8469 3,986 +1
2019-04-09 Tue 124,328 -1 63,498,531 +12067 3,988 +2
2019-04-10 Wed 124,331 +3 63,506,148 +7617 3,989 +1
2019-04-11 Thu 124,336 +5 63,511,914 +5766 3,990 +1
2019-04-12 Fri 124,341 +5 63,518,043 +6129 3,991 +1
2019-04-13 Sat 124,339 -2 63,526,783 +8740 3,992 +1
2019-04-14 Sun 124,334 -5 63,535,314 +8531 3,992 -
2019-04-15 Mon 124,335 +1 63,539,711 +4397 3,992 -
2019-04-16 Tue 124,324 -11 63,546,804 +7093 3,993 +1
2019-04-17 Wed 124,328 +4 63,556,044 +9240 3,993 -
2019-04-18 Thu 124,333 +5 63,561,801 +5757 3,993 -
Podsumowanie ogółem +13 +105906 +11
Aktualizacja profilu za 6 godz. 8 min.