Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=RxxRJDITeoo

POLITYCZNE PODSUMOWANIE TYGODNIA (CZ. 1) - KONFLIKT UKRAINA-ROSJA

Telewizja Republika
Telewizja Republika - 29 Wyświetleń
0
29 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 03:54:20

POLITYCZNE PODSUMOWANIE TYGODNIA (CZ. 1) - KONFLIKT UKRAINA-ROSJA Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl - codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Telewizja Republika

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-09 Tue 119,276 - 158,180,526 - 31,666 -
2019-04-10 Wed 119,411 +135 158,306,913 +126387 31,672 +6
2019-04-11 Thu 119,567 +156 158,444,329 +137416 31,688 +16
2019-04-12 Fri 119,745 +178 158,580,696 +136367 31,706 +18
2019-04-13 Sat 120,072 +327 158,822,480 +241784 31,721 +15
2019-04-14 Sun 120,280 +208 158,969,181 +146701 31,754 +33
2019-04-15 Mon 120,430 +150 159,153,176 +183995 31,765 +11
2019-04-16 Tue 120,630 +200 159,305,986 +152810 31,777 +12
2019-04-17 Wed 120,781 +151 159,444,144 +138158 31,785 +8
2019-04-18 Thu 120,913 +132 159,555,679 +111535 31,796 +11
2019-04-19 Fri 121,015 +102 159,651,213 +95534 31,822 +26
2019-04-20 Sat 121,254 +239 159,832,962 +181749 31,852 +30
2019-04-21 Sun 121,347 +93 159,928,230 +95268 31,857 +5
2019-04-22 Mon 121,514 +167 160,063,008 +134778 31,862 +5
2019-04-23 Tue 121,726 +212 160,201,783 +138775 31,870 +8
Podsumowanie ogółem +2450 +2021257 +204
Aktualizacja profilu za 5 godz. 37 min.