Moto Doradca
Moto Doradca
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=7ETtLuY8BUA

Następny film


PORA DZIAŁAĆ. Koniec z patologią z powypadkowymi szrotami.

Moto Doradca
Moto Doradca - 34 Wyświetleń
0
34 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 05:23:57

FACEBOOK : https://www.facebook.com/youtubemotodoradca/ INSTAGRAM : https://www.instagram.com/motodoradca/ Wszelkie pytania związane z poradami, zakupem auta i eksploatacją proszę kierować w komentarzach pod filmem, w polu dyskusja, czy też w grupie „moto doradcy”, w innych kwestiach wspolpraca@motodoradca.tv

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Moto Doradca

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 269,752 - 70,146,791 - 575 -
2019-04-05 Fri 269,835 +83 70,178,892 +32101 575 -
2019-04-06 Sat 269,982 +147 70,247,196 +68304 576 +1
2019-04-07 Sun 270,214 +232 70,325,122 +77926 577 +1
2019-04-08 Mon 270,404 +190 70,391,540 +66418 577 -
2019-04-09 Tue 270,567 +163 70,439,848 +48308 577 -
2019-04-10 Wed 270,741 +174 70,486,429 +46581 577 -
2019-04-11 Thu 270,894 +153 70,544,702 +58273 578 +1
2019-04-12 Fri 271,081 +187 70,598,445 +53743 578 -
2019-04-13 Sat 271,197 +116 70,637,251 +38806 579 +1
2019-04-14 Sun 271,321 +124 70,676,903 +39652 580 +1
2019-04-15 Mon 271,452 +131 70,741,468 +64565 580 -
2019-04-16 Tue 271,582 +130 70,792,747 +51279 580 -
2019-04-17 Wed 271,728 +146 70,833,492 +40745 581 +1
2019-04-18 Thu 271,882 +154 70,899,402 +65910 581 -
Podsumowanie ogółem +2130 +752611 +6
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film