JudiMakeFun
JudiMakeFun
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=TSz0Iw5IFDc

POST GAME! - Pokemon Let's Go Eevee - Na żywo

JudiMakeFun
JudiMakeFun - 53 Wyświetleń
0
53 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 07:03:23

Wsparcie przez dotacje - https://goo.gl/A1KVCA (SMS/PAYPAL/PAYSAFECARD] ❤️PODOBA SIĘ STREAM? ZOSTAW i Zostań sponsorem kanału!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału JudiMakeFun

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-09 Tue 115,026 - 52,785,113 - 4,300 -
2019-04-10 Wed 115,024 -2 52,799,017 +13904 4,301 +1
2019-04-11 Thu 115,049 +25 52,818,345 +19328 4,303 +2
2019-04-12 Fri 115,053 +4 52,841,500 +23155 4,306 +3
2019-04-13 Sat 115,056 +3 52,859,153 +17653 4,309 +3
2019-04-14 Sun 115,057 +1 52,871,334 +12181 4,310 +1
2019-04-15 Mon 115,074 +17 52,883,487 +12153 4,311 +1
2019-04-16 Tue 115,060 -14 52,909,240 +25753 4,315 +4
2019-04-17 Wed 115,065 +5 52,923,479 +14239 4,317 +2
2019-04-18 Thu 115,059 -6 52,938,922 +15443 4,319 +2
2019-04-19 Fri 115,083 +24 52,956,933 +18011 4,321 +2
2019-04-20 Sat 115,094 +11 52,972,753 +15820 4,323 +2
2019-04-21 Sun 115,088 -6 52,986,175 +13422 4,324 +1
2019-04-22 Mon 115,074 -14 53,004,201 +18026 4,327 +3
2019-04-23 Tue 115,064 -10 53,016,826 +12625 4,327 -
Podsumowanie ogółem +38 +231713 +27
Aktualizacja profilu za 2 godz. 48 min.