sukces.pl
sukces.pl
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=8vZK-HkvIsY

Następny film


Power Stage Bednary i moja wygrana :)

sukces.pl
sukces.pl - 403 Wyświetleń
0
403 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:42:04

Onboard z mojego przejazdu treningowego i z przejazdu na zawodach. Trener: Mateusz Lisowski https://www.facebook.com/AkademiaSportowejJazdyMateuszaLisowskiego/ Opony: http://extreme-tyres.com/pl/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału sukces.pl

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-08 Fri 188,249 - 27,337,594 - 270 -
2019-02-09 Sat 188,290 +41 27,361,009 +23415 271 +1
2019-02-10 Sun 188,333 +43 27,409,557 +48548 270 -1
2019-02-11 Mon 188,380 +47 27,435,842 +26285 272 +2
2019-02-12 Tue 188,415 +35 27,454,425 +18583 272 -
2019-02-13 Wed 188,463 +48 27,471,798 +17373 272 -
2019-02-14 Thu 188,585 +122 27,497,543 +25745 272 -
2019-02-15 Fri 188,625 +40 27,513,346 +15803 273 +1
2019-02-16 Sat 188,681 +56 27,543,814 +30468 272 -1
2019-02-17 Sun 188,721 +40 27,564,911 +21097 272 -
2019-02-18 Mon 188,826 +105 27,546,352 -18559 272 -
2019-02-19 Tue 188,948 +122 27,570,245 +23893 272 -
2019-02-20 Wed 189,004 +56 27,584,942 +14697 272 -
2019-02-21 Thu 189,089 +85 27,601,161 +16219 272 -
2019-02-22 Fri 189,153 +64 27,612,644 +11483 272 -
Podsumowanie ogółem +904 +275050 +2
Aktualizacja profilu za 1 godz. 9 min.

Następny film