Kinga Sawczuk
Kinga Sawczuk
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=1ObyRhQYmrs

POWIEDZ COKOLWIEK CHALLENGE!/ SAY ANYTHING CHALLENGE! || Kompleksiara Xx

Kinga Sawczuk
Kinga Sawczuk - 463 Wyświetleń
0
463 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 11:17:47

Hejka! Dzisiaj przygotowałam dla was Powiedz Cokolwiek Challenge z moim własnym twistem! Było dużo śmiechu! Liczę, że wam się spodoba. Dziękuję również Ali za gościnny występ! Moje social media: Instagram: kompleksiara Snapchat: kompleksiaraxx Musical.ly: kompleksiaraxx Music by Ehrling: https://soundcloud.com/ehrling Tags: challenge say anything funny entertainment girls 2017 lifestyle cute

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Kinga Sawczuk

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-08 Fri 474,238 - 32,329,346 - 102 -
2019-02-09 Sat 474,518 +280 32,351,039 +21693 102 -
2019-02-10 Sun 474,734 +216 32,372,646 +21607 102 -
2019-02-11 Mon 477,938 +3204 32,590,753 +218107 103 +1
2019-02-12 Tue 481,510 +3572 32,790,757 +200004 103 -
2019-02-13 Wed 484,286 +2776 33,009,335 +218578 103 -
2019-02-14 Thu 486,968 +2682 33,227,703 +218368 103 -
2019-02-15 Fri 490,517 +3549 33,417,565 +189862 103 -
2019-02-16 Sat 491,936 +1419 33,514,444 +96879 103 -
2019-02-17 Sun 492,859 +923 33,573,451 +59007 103 -
2019-02-18 Mon 493,691 +832 33,624,177 +50726 103 -
2019-02-19 Tue 495,089 +1398 33,826,351 +202174 104 +1
2019-02-20 Wed 496,926 +1837 33,949,105 +122754 104 -
2019-02-21 Thu 497,659 +733 33,995,805 +46700 104 -
2019-02-22 Fri 497,984 +325 34,032,364 +36559 104 -
Podsumowanie ogółem +23746 +1703018 +2
Aktualizacja profilu za 7 godz. 24 min.